Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník Juice84man
Vloženo 5.6.2022
Aktualizováno 2.8.2022

Vloženo: 02.08.2022, Uskutečněno: 26.07.2022, Stav tachometru: 78000 km, Zhlédnuto: 33x

Přední guma už byla fakt hodně po smrti. A po víkendu ve Vrchlabí, kdy nám v sobotu 3x pršelo už fakt nešlo jinak. Abych se bál jet na vodě a brzdil i MHD, to fakt ne.
Volba padla na Michelin Road 6 GT. Velký nájezd, vyzkoušená a ověřená značka, dobré reference. Poslední řada jejich cestovně sportovních pneumatik s prodlouženým nájezdem. A protože jezdíme převážně ve dvou, nebylo co řešit.
Nejdelší bylo asi čekání na DPD, než gumu přivezli. A protože se o den opozdili, trošku nám rozházeli plány pro tento týden. Ale co už. Máme přezuto a to je asi to nejdůležitější.

Zadní guma přijde na řadu na konci srpna. Ta to ještě chvilku vydrží a nestojí mě to teď další peníze navíc, když máme ještě týden dovolené a spousty plánů na výlety před sebou.

• Celodenní lázně pro Žofku

Dneska celodenní lázně pro naši Žofku. Kompletní očista včetně brzdičů a vzduchového filtru, výměna oleje, vyčistit a namazat řetěz, vyleštění komplet lakovaných částí včetně disků kol. Umytí i skrytých částí pod kapotam

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.08.2022
  • WSBK Most!!

Děkuju moc mojí milovanované ženě, Barče. Tenhle splněný sen má na starosti ona. |-) Už od května měla koupené lístky na páteční tréninky superbiků v Mostě. Letos okořeněné o možnost volného vstupu do depa, prohlídn

Uskutečněno: 29.07.2022
  • Lázně Libverda, Hejnice

První neděle dovolené se nesla ve znamení výletu do krásného městečka Lázně Libverda, do Hejnic a výšlap k chatě Hubertka. Je to kus dětství, o který se se mnou chtěla Barča podělit a musím říct, že to naprosto chápu. J

Uskutečněno: 24.07.2022