renocar_brezenPROFIL MOTORKY

KTM 1290 Super Duke GT (2020)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Pitimier
Vloženo 27.5.2022
Aktualizováno 6.6.2022
Zobrazeno 1 480x
HODNOCENÍ PROFILU OD 3 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


je to blázen:) ten dvouval je raketovej, strašně to tahá pokaždý když vezmu za plyn a je to velmi emotivní motorka. Hledal jsem motorku na které můžu jezdit jen tak na dvě hoďky kolem komína a zároveň aby na ní šly kufry a jet na víkend a jednou za rok na

Výška jezdce: 190 cm

První dojmy - Naprosto mě uchvátil podvozek kterej je přesně tak tuhej na to aby se nekroutil a zároveň dal dost pohodlí i na naše cesty a brzdy prostě brzdí a dávkují se krásně plynule. Má to spoustu elektronických pomocníků, hlídá to tlak v gumách a já nevim co ještě... snad se k tomu časem dostanu, teď bych pořád jen jezdil:)

Motorku bych doporučil pro - určitě to je pro někoho kdo má něco odježděno a trochu zkušeností.

Recenze

uplně na rovinu, nemít ta bestie veškerou elktronickou ochranu co moderní motorky dnes nabízí, tak to nechci:)) Jakmile trochu začneš tahat, tak to na mě pořád bliká:) a když náhodou podřadím trochu víc, tak letim na bandu... to jsem u čtyřválce nezažil, tak silný brzdný účinek když zaklapneš plyn... hlavně když si myslíš že tam máš trojku a je tam ve skutečnosti dvojka:) ať žije antihop. spojka. Ale ten výkon a ten mohutnej zátah je prostě něco co si musí užívat každej. Trochu daň za to je fakt, že když se snažíš jet pomalu podle předpisů, tak je ta motorka taková neklidná. Ne že by byla přímo ucukaná, ale musím si hlídat plyn, stačí projet výmol který ti trochu hne rukou a už si ten magor myslí, že chceš aby letěl... a taky letí:) Ona tě ta bestie donutí si prostě tu bandu pořádně sevřít mezi stehna a uvolnit vršek, tak jak se to má... žádný vození na pantátu:) Ta motorka má být na cestování ne? Tak proč mě sama nutí si do zatáčky tu prdel prostě vystrčit? Oproti S1000R mi to hejbání se na motorce přijde mnohem snasží a samozřejmější... takže jako ready to race s kuframa? Proč ne:)
Ještě jsem nejel žádnou štreku, ale už se na to těším... tak to snad časem apgrejduju...

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Michal1985
Michal1985 napsal 03.06.22 v 07:59 10b.

Moc pěkně napsané, jednou bych chtěl taky osedlat KTM, ale na to musím ještě dozrát

StepanP
StepanP napsal 31.05.22 v 23:50 10b.

já bych takhle silný motorky zakázal!
:)

Pitimier
Pitimier napsal 30.05.22 v 21:43

nojo, taky je :) ale já to tak mám ať už sednu na jakoukoliv motorku, prostě mě to baví... ale to asi všechny tady.

bruttopyr
bruttopyr napsal 27.05.22 v 22:05 10b.

To vypadá jako hodně nadšená recenze!

Více komentářůTOPlist