ČZ 175/450 (1969)

Vlastník Hery22
Vloženo 23.5.2022
Aktualizováno 17.3.2024

Vloženo: 25.07.2022, Uskutečněno: 25.07.2022, Zhlédnuto: 28x

Osoblažsko opět nezklamalo, dalších krásných cca 100km, žádný provoz, pohodička, vesničky a klid v nich, jakoby se zde zastavil čas před x lety a to máme rádi. Hlavní cíl byl prvorepublikový hraniční sloup Československé republiky ve Slezských Pavlovicích.
Motorky šlapali jako hodinky, až na jednu strašnou poruchu jednoho z nás. Ta porucha byla prázdná nádrž

• Svatomartinská projížďka po Osoblažsku

Byl jsem makat na chalupě, sused přijel, že musíme využít hezké počasí a alespoň na hodinku se projet. No ok, žena sice protestovala, že jsou dny krátké, no ale kdybych nejel, tak bych byl protivný, tak ať jdu. No ani js

Vloženo: 13.11.2022
    Uskutečněno: 13.11.2022
  • Projížďka po Jesenicku

Soused z chalupy mi volal, kdy konečně dojedu na chalupu, že tam máme na motodovolené kluky na Jawách a ČZ, že musíme udělat vyjížďku. Tak jsem v sobotu dorazil, protože mi také začala týdenní dovolená. Projeli jsme se p

Vloženo: 03.07.2022
    Uskutečněno: 03.07.2022
  • První vyjížďka po Osoblažsku

Tak máme za sebou první projížďku, cca 90km po Osoblažsku. Jel jsem i se ženou a docela dobrý. Jelo nás pět, tři třistapadesátky a 250 sport. Do kopců jsem byl samozřejmě pomalejší a měl jsem co dělat, abych stíhal, ale

Vloženo: 29.05.2022
    Uskutečněno: 29.05.2022