BMW R 1200 RT (2011)

Vlastník xvasek
Vloženo 16.10.2021
Aktualizováno 18.7.2022

Zazimovávají se ty bavoráky vůbec?

Vloženo: 09.11.2021, Uskutečněno: 08.11.2021, Stav tachometru: 94062 km, Zhlédnuto: 27x

Toto bych teda od motorky nikdy nečekal - je okolo 6,5°C, ale vyhřívané hefty, vyhřívaný zadek, ruce schovaná za zrcátky, člověk chvaný za plexi a normálně na pohodu pár desítek kilometrů ještě v listopadu. A jestli jsem někdy pomlouval ty zrcátka, že jsou debilní, tak teď se jim musím omluvit, protože minimálně jako ochrana rukou fungují bezvadně.

Moje bývalá Suzuki GS 500 už pod 7°C vůbec nenastartovala, vždycky jsem říkal, že je to dobrá ochrana před blbými nápady. Ale na RTčko abych si našel nějaké zimní gumy...

• Servis v Renocaru Brno

RTčko už mám rok a to je ta doba, kdy přichází jedna nepříjemná věc - servis. O to nepříjemnější, že se žádným servisem nemám zkušenosti a na bavoráky už vůbec ne - olej jsme vždycky nějak poměnili v garáži a vyčistit ka

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.06.2022
    Uskutečněno: 20.06.2022
  • Aprilia 650 Pegaso vs BMW R1200RT - 1:0

Tak nakonec Šišku vycukalo počasí a naštěstí nevydržel své předsevzetí koupit si baterku až na jaro příští rok. Volá mi, jestli se neprojedeme, jasně že jo, jsem tam za chvilku. Tím pádem může dojít k přímému srovnání st

Vloženo: 01.11.2021
    Uskutečněno: 30.10.2021
  • ESA II a světla

Můj milý deníkčku. Mám pro tebe báječnou zprávu - ESA II funguje. Dnes jsem se jal seřizovat světlo, protože na mě už občas někdo bliká, hlavně když tomu ve dvou za značkou naložím, a to mám to štelování na palubce už úp

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.10.2021