Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník traki
Vloženo 11.6.2021
Aktualizováno 29.6.2021

Vloženo: 13.05.2022, Uskutečněno: 13.05.2022, Zhlédnuto: 124x, Firma: Kramp

Nevím zda to někdo bude číst, ale pro jistotu to sem ještě dám, třeba to někomu pomůže. Je to náhrada za Givi nebo Kapa. Jasně origo je origo, já ale říkám tohle - cena je jedna věc, hodnota je věc druhá. A neplést si to dohromady. Jinými slovy pro nějaký přiblblý šroubovák, klíč a kleště nejsem ochotný utrácet nesmysl, na druhé straně na motorku nenamontuji něco za co bych se musel stydět a hanba mě fackovala. Takže box se používá na strojích v zemědělství, stojí cca 500,- i s daní, je bytelný, vodotěsný. Já na 85tce jsem využil montážních míst na rámu pod sedlem. Pro ostatní dám ještě fotky jiných upevňovacích prvků - to se používá na upevnění hydraulických trubek. Je to za pár kaček a dobře to poslouží, není potřeba vrtat nebo nedej bože svářet do nosiče. Box se v jednom místě nosiče dotýká, tak abych zabránil odření barvy z nosiče tak jsem tam dal tři závity elektrikářské vulkanizační pásky - je měkká jako škrtidlo a nezačne se odlepovat. Ty upevňovací prvky - na zkoušku jsem měl jen zelené - šlo mě o průměr 18mm. na trhu jsou v černé barvě i hliníkové - viz. foto.

Stoupa162 (0) napsal 19.05.2022 v 21:50

Musím říct že na retro mašinu mi kulaté pouzdro sedí líp než ty hranaté krabice.Prosím tě kde jsi to pořídil a k čemu máš na rámu ty zelené plasty.
díky za odpověd.
Zdar Karel

1 reakce

traki
traki 24.05.2022 v 22:09

Jak jsem psal používá se to v zemědělství - já jsem to popadl na stole u podnikového mechanizátora, na fotce je vidět, že na trh to dodává firma Kramp. Na dalších fotkách jsou vidět ty plasty - je to alternativa pro uchycení na držák bočních kufrů - prodávají se černé nebo i z hliníku, já jsem měl na zkoušku pouze ty zelené. Ale při montáži jsem zjistil, že je nebudu potřebovat. Viděl jsem, že někdo si přivaří kus plechu přímo na nosič a k tomu potom přidělá to pouzdro, tohle řešení mě přišlo víc řemeslné, není potřeba nic svářet nebo vrtat.

• Ještě trocha individualizace

Tak po zkušební jízdě jsem ještě dospěl k názoru, že koupený držák na mobil je ničemněj - má to malou pevnost a při pokusu za jízdy se dotknout mobilu tento doslova utíká před rukou - vyhozený peníze. A protože mám na mo

Vloženo: 06.05.2022
    Uskutečněno: 06.05.2022
  • Plégo a hrazda Kapa

Konečně jsem se dočkal a hned jsem to namontoval - plégo a hrazda na telefon nebo navigaci. Vypadá to ve skutečnosti lépe než na fotkách, zpracování od výrobce nemá chybu a hlavně to celkem obstojně funguje. Telefon s na

Vloženo: 27.04.2022
    Uskutečněno: 27.04.2022