Suzuki GSX-R 750 (1993)

Vlastník pinky.gsx
Vloženo 9.1.2007
Aktualizováno 31.3.2014

Byla to americká verze. Nikdy nepadlá, vše origo. Měla pochromované kola, laďák VineHens. Byla i na brzdě a naměřili nějakej 115Hp. Byla to velice spolehlivá motorka. Motricky výborná.

První dojmy - Velice dobrá motorka v super stavu. Jezdila bez problémů. Ted kdyby se naskytla možnost koupil bych jí zpět výměna za bandit 1200

vždy se mi tento stroj líbyl je to prostě takový správný sporťák. Ve své době to byla pila. Byl to americká verze
Motor ten si jen předl spolu s krásným zvukem laďák prostě lahodfa uším.
Krásné barevné provedení které se v ČR moc často nevyskytuje.
Chromavané kola radost pohledět.
Je to motorka na hezké vyjíždky´. Byl jsem sní i na okruhu ale i tam s s ní nechá pojezdit ale přesi jen to už byla babička.

WEB
WEB napsal 13.01.07 v 14:46

Čauec,máš DOBRÝ "BAJK" Tímto bych tě rád pozval na akci,kterou na jaře pořádám - Ostravský autosalon W EVI a s tím spojenou výstavu motocyklů (pravidelná prezentace cca.20 motoznaček - web:www.wevi.cz - přihláška e-mailem).Součástí akce je společná vyjížďka Ostravou - více info ve zdejší sekci: akce a srazy - květen. Již nyní se můžeš přihlásit,dnes je nás 87 z celé Moravy tak přijeď, vždyť to nemáš extra daleko Tak se těším na případnou viděnou i s tebou - Patrik

pajingsxr
pajingsxr napsal 09.01.07 v 21:24

Nechci znevažovat Bandita, ale v takovémhle stavu, alespoň na povrch bych to neměnil už jenom proto že se todle moto stává v orig. vyvedení určitým unikátem a postupně ubývají. 10bodů

akrap97
akrap97 napsal 09.01.07 v 20:14