Kawasaki Versys 650 (2019)

Vlastník rikos2
Vloženo 30.6.2020
Aktualizováno 1.7.2020

Motorka se vystihuje slovním spojením : Univerzálně dokonalá.

Motorka koupena od K2moto

Yamaha Tracer 700: Motorka mi vůbec nesedla.
Suzuki DL 650 V-Strom: Byla na mně moc nevýrazná.

První dojmy - Motorka má nádherný design zvláště v té zelené a zároveň velmi pohodlné sedadlo. Na motorce se mi moc líbí výbava, kterou nalezneme až mu dražších motorek např. upside-down apod.. Co na motorce nenávidím jsou vibrace, ale dá se na ně zvyknout.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že úplně pro každého, kdo chce super univerzální, krásnou motorku. Jen je trochu vyšší.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, kufry GIVI TRK, přídavná světla SW motech,

Je to rok od koupě Versyse 650 uzavřeného na 35 kw. @k2motodealership Vrbovka. Skvělá spolupráce a se vším ochotně poradí a pomohou. Za ten rok jsem s ním najel 15 000 km a musím říct, že jsem absolutně nadšen. Motorka se skvěle ovládá, výkon je dostačující i na cestování do Benátek a to plně naložen a ve dvou. Příslušenství od GIVI, kufry řady TRK jsou úžasný, velký a prostorný. Motorka mi žere kolem pěti litrů (ale například cestou tam i zpět ve dvou do Benátek za 4,6). Opravdu tuto motorku mohu doporučit absolutně každému, kdo má rád mírně sportovnější druh cestovních motorek, protože například oproti Hodně NC750X je uřvaný a nevycválaný, což je pro mě velký plus, ale chápu, že někdo radši větší komfort a pohodlí. Na druhou stranu na Versysovi je pohodlí absolutně v pořádku a odpružení motorky je fenomenální.
Ale ať jenom nechválím. Samozřejmě jsou na ní i nějaké ty mouchy, sice jich není mnoho. Největší nevýhoda jsou zvýšené vibrace, oproti konkurenci. Nevibruje tak moc na to, aby se na to nedalo zvyknout. Druhou, pro mě takovou menší nevýhodou je místo pod sedlem, které postrádám, neboť jsem na něj byl zvyklý z Hondy Varadero 125, kde se vešlo nářadí, peněženka a doklady bez nejmenších problémů. Třetí ač pro mne ne tak moc nevyhoda jako spíš fakt je, že má oproti konkurenci vyšší spotřebu (ale nádrž na 21 litrů je bomba). Takže tohle by bylo takové shrnutí Versyse za ty dva měsíce, co ho mám.
Sám za sebe říkám, že jsem absolutně spokojený.

Paulano
Paulano napsal 07.07.20 v 07:57 10b.

Herejk
Herejk napsal 05.07.20 v 22:18 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.20 v 12:40 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 30.06.20 v 16:58 10b.

Té výslovnosti rozumím a přesto jsem se sám rozhodl jinak. Ale nelituji stejně jako ty