Ducati Monster S4R (2005)

Vlastník Figi25
Vloženo 12.10.2019
Aktualizováno 15.8.2022

Vloženo: 27.11.2019, Uskutečněno: 27.11.2019, Stav tachometru: 39230 km, Zhlédnuto: 9x

Od koupě 10.záři najeto nějakých 800 km, což není moc, ale i tak jsem poznal, že jsem udělal dobře. Samozřejmě, příští sezóna ukáže více. Motorka funguje bez problému, na jaře ji dopřejí servis. Řemeny, výměna oleje, spojky a brzdy, filtr atd. Ježdění mě zase baví a dává smysl.Těším na novou sezónu, tak jak nikdy předtim. Diky tomu, ze motorka má velký potenciál, uvažují, nad okruhem v Brně. Buď okruhari.cz a nebo přímo motokurz od Autodromu Brno.Máte někdo osobní zkušenosti a doporučení? Jinak, kdo zvažuje a přemýšlí nád koupě této motorky, mužů jej doporučit. Motorka jako celek funguje jak motorky, které dneska stojí přes 300 tisíc. Důležité je najít dobrý kus, se servisní historii, což muže být problém, ale daji se najít. Závěrem přidávám nějaké fotky.

Seri34 (4) napsal 10.01.2020 v 11:42

Qjetináč (0) napsal 27.11.2019 v 21:39

Ahoj, máš pěknou Ducnu ;)
K tomu dotazu na Okruhari.cz - já jsem dostal k narozkám jeden den, kdy byla teorie, zkoušení různých kravinek (brždění, nájezdy do zatáček a manipulace s mašinou do náklonů) na malém vnitřním okruhu a , rozřazení do skupin podle toho, jak kdo jezdí a nakonec jízdy na dromu, myslím 3x20 min to bylo.

Něco to stojí, ale je fajn si pár věcí z teorie zopakovat, možná se dozvíš i něco nového k jízdě na okruhu a nakonec se fakt dobře projedeš. Mně to po celém dni přišlo tak akorát. Tu poslední jízdu už někteří jeli vyloženě na pohodu, protože adrenalinu bylo dost. Taky nám v rámci jedné z jízd sprchlo a docela mě překvapilo, jak to drží :)
Určitě doporučuji. Jestli jsi na okruhu ještě nebyl, určitě do toho jdi. Brno je skvělý okruh, instruktoři jsou zkušení (jednoho jsem tam viděl najíždět do cílové rovinky po zadním :D ) a ten kurz bude stát za to, uvidíš. Něco jako ten enduro, co máš za sebou.

Měj se a přeju hodně radosti s Ducnou!