Jawa 350 OHC Scrambler (2019)

Vlastník Speedluk
Vloženo 14.9.2019
Aktualizováno 16.10.2019

Vloženo: 15.09.2019, Uskutečněno: 14.09.2019, Stav tachometru: 250 km, Zhlédnuto: 26x

V sobotu odpoledne jsem našel volný čas, abych se mohl malinko projet kolem komína a Jawu abych taky trochu zajel. Jelo se náhderně, krásně jsem se projel. Když jsem jel přes lesík směrem od Byšic, tak mi těsně před motorkou vylítly dvě srny. Jel jsem tak 60km, tak jsem stačil jakž takž uhnout a měl jsem radost, že jsem je netrefil. Když jsem se vracel z náklonu a už jsem motorku vyrovnával, tak mi přímo před motorku skočilo další, třetí srnka. S motorkou v tu chvilku nešlo dělat vůbec nic. Srnku jsem tefil pravým padákem. Ráda to byla docela slušná, ale ustál jsem to a nespadl jsem. Srnka pak taky pozvolna odbelhala do lesa. Padák je ohlý, ale od toho jsem si ho tam dával. Nebýt tam, mohlo to být horší.

Targus (429) napsal 17.09.2019 v 17:07

No jestli je ten padák dělaný ze stejného hnoje jako na dvoutaktech, nebude problém mu "domluvit".
Kluk má čtyřtakta stodvácu a tam už taky snad není místo, které bych "odborně" nerovnal.

Milan1963 (273) napsal 15.09.2019 v 11:14

Štěstí jsi tedy měl, Bůh byl s tebou.

• Závada 01

Tak jsem měl konečně první závadu. Tuhle jsem vyjížděl z parkoviště a škrtnul jsem si bočním stojánkem o vozovku. To by se stát nemělo, Scrambler má na bočním stojánku snímač a pokud zařadíte se stojánkem, tak motorka zh

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.05.2020
    Uskutečněno: 10.05.2020
  • Výměna blinkrů za verzi z Jawy OHC

Konečně mi přišly objednané blinkry z klasické Jawy OHC. Na motorce mám krom všeho ostatního rád hlavně bezpečnost a ty malinké, původně instalované blinkry mi bezpečné vůbec nepřijdou. Z OHC jsou větší a jsou lépe vidět

Vloženo: 05.11.2019
    Uskutečněno: 05.11.2019
  • Montáž doplňků II

Bylo ošklivo, tak jsem nainstaloval tři doplňky na Srnku (Scramblera): Zadní přídavné světlo Na motorce chci být viděn a taky se nechci spoléhat na jednu žárovku v zadním světle. Ideální to bylo na Jawě 640, ta má v

Vloženo: 05.10.2019
    Uskutečněno: 05.10.2019