Honda CBF 125 (2012)

Vlastník MajdyAdvanture
Vloženo 14.8.2019
Aktualizováno 14.8.2019

Pre 16 ročného fagana ( pre mňa ) super stroj, voľnosť, a hlavne radosť z jazdy. Áno je pravda že nedosahuje závratné rýchlosti, ale o to mne nejde.

Aprilia RS 125: Bolo mi povedané že superšport je na začiatok dosť veľa, a zrovna bola dobrá ponuka na niečo takéto. Tak som neváhal a zobral ju.

První dojmy - Na začiatku som si myslel že bude veľmi ťahať, ale pochopil som že je to mieru milovná motorka. Keď veľmi treba tak potiahne, výborne sa ovláda, a pre mňa je super. Mám k nej aj kufor takže pripadne že potrebujem niečo menšie previesť nie je problém. Myslím si že na začiatok je to super stroj.

Motorku bych doporučil pro - Jednoznačne ľudom ktorí začínajú jazdiť, a majú strach zo silnejšej motorky. Ale aj ľudom ktorí jazdiť vedia, ale jednoducho silnejšiu mať nemôžu.

Doplňky na motorce - Mám jeden kufor. Vyborné, praktické využitie. Mne sa to osobne nepáči, ale je to skutočne praktické, hlavne pre jazdu so spolujazdcom, kedy nemôžete mať ruksak ale všetko to v kľude dáte do kufra.

Najprv som rozmýšľaľ nad Apriliou RS 125, ale nakoniec ma od toho odhovoril jeden môj známy a tak som sa rozhodol že vyskúšame niečo iné. Bola dobrá ponuka tak som neváhal.

Jazdil som pred touto motorkou enduro/cross. Chcel som skúsiť niečo nové išiel som do toho. Motorka prekvapivo dobre jazdí aj so spolujazdcom. Na to že je to motorka určená od 16 rokov. Dva ľudia sa pohodlne odvezú, ale nie len odvezú ale aj zabavia.
Ovládateľnosť viac než super. Skvelé.

Multifunkčná motorka. Ľahkým terénom prejde, nejaké poľné cesty jej nerobia problém. Nie je to zrovna enduro, ale s poľnou cestou si poradí. Zákruty, taktiež super, drží, dobre sa ovláda. Je vhodná aj do mesta. Ako hovorím veľmi multifunkčná motorka.