Honda SH 300 (2017)

Vlastník Winterwolf
Vloženo 1.7.2019
Aktualizováno 1.7.2019

Vloženo: 01.07.2019, Uskutečněno: 14.03.2019, Zhlédnuto: 14x, Firma: FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

Vecer jsem nad tím ješte dlouho premýšlel a pripravoval si argumenty. Ráno jsem dorazil do Auto Jarov
tak jsem ho slušne požádal ,jestli muže jít se mnou ke skutru, že tam mám problém aby se podíval.
Došli jsme ven on na to kouknul znaleckým okem, já se nadechl, že zacnu svou rec a on se jen otocil usmál a povídá
"To je jasná chyba materiálu a nebo to nekdo pretáhnul, pojdme ke stolu a sepíšeme zárucní opravu"
Tak jsem vydechl, podekoval nechal vystavit žádanku na opravu s cenou 0,- a jel do práce. Nový díl bude do 14 dní

Pro jistotu sjem to heftnul lepenkou aby se to nerozlezlo ještě víc.

• Na Langoše k balatonu

Tak jsem se v úterý večer rozhodl, že má chuť na langoše... Chvíli jsem blbnul na internetu a pak jsem si naplánoval krátký výlet :-D Pátek 16/08 odpoledne - rychlý přesun z Prahy do Velkých Bílovic ubytování a troch

Vloženo: 10.09.2019
    Uskutečněno: 16.08.2019
  • Nový kufr

Předevčírem jsem volal na Jarov jak to vypadá s reklamací kufru - SHčko je bez nej fakt nepraktické a v těhle vedrech s batohem... :roll: Rozhovor proběhl takto : Já: Dobrý den, volám ohledně zakázky XY jak to vy

Vloženo: 26.07.2019
    Uskutečněno: 26.07.2019
  • Praskl kufr

Dneska odpoledne jsem našel podpis D1 (včera Praha- Brno a z5 do Prahy) na kufru... Měl jsem tam jen notebook a nejel víc jak 120/h... Uznáno jako vada materiálu v rámci záruky (y)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.07.2019