Yamaha SR 500 (1990)

Vlastník PauliniEnrico
Vloženo 13.8.2018
Aktualizováno 28.12.2018

Vloženo: 24.08.2018, Uskutečněno: 20.07.2018, Stav tachometru: 44650 km, Zhlédnuto: 19x, Firma: FIRMA:Milan Vachule - MV2 (Praha 9-Čakovice)

Tak jsem dojel koukám na motorku z leva, z prava... a říkám si, proč se rozklepala řidítka. A ejhle..prázdné kolo nestačím se divit.. prskám kolem sebe.. s tímto nikam nedojedeš, říkám si. A napadla mě firma Vachule z Čakovic, která mi zachránila "prdel" doslova a dopísmene !!

Motorku jsem nechal stát u Loudy v Hloubětíně (patří dík ochrance, která dávala na motorku celou noc majzla a vedení, že jsem mohl nechat motorku stát na jejich ploše). Pro sichr jsem motorku přivázal k vratům a hodil pod plachtu (co není na očích, nekrade se)

Pan Vachule dojel druhý den motorku vyzvednout autem, klíče jsem jim dovezl ještě osobně, aby nemuseli řezat řetěz

Následující den jsem obdržel telefonát, že motorka je hotová.. a co že to bylo, ptám se v servise? Odpověď byla šokující "Je super, že máte uplně fungl nové pneu, ale nechali tam staré duše" málem jsem se po... zlostí

Pan Vachule vyměnil přední prdlou duši, tak pro jistotu i zadní.. řetěz zkontroloval, natáhl atd

A loučení na závěr "stihli jsme udělat i olej a filtry"

Motorka je ready na zbytek sezóny a po zimě můžu vyjet v klidu taky

Rada na závěr: člověk musí jezdít do prověřených servisů!! Vachule Čakovice doporučuji... a ještě mají svojí servisní knihu, kterou vedou. Cenově jsou taky přívětivá firma pro běžné smrtelníky.

• DGR 2018

Ahoj kamarádi, s malým zpožděním přidávám do motodeníku pár fotek z akce The 2018 Distinguished Gentleman's Ride. Pro mě to byla veliká novina a zároveň super zážitek, který měl svoji kouzelnou atmosféru a taky pe

Typ: Sraz
    Vloženo: 10.12.2018
    Uskutečněno: 30.09.2018
  • MUDR NENI PUDR

Pichalo mi v zadech.. pri sezeni brni nohy.. rikam si, co to muze byt? Navstivil jsem pana MUDr a tak jsem dostal stopku na jezdeni i na kole a pohrozeni operaci +o( (u) plotenka !! Takze jen rehabilitace, atd atd

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.08.2018