Suzuki AN 400 Burgman (2003)

Vlastník wáca
Vloženo 25.5.2018
Aktualizováno 11.11.2018

Konec sezony s AN400

Vloženo: 11.11.2018, Uskutečněno: 11.11.2018, Stav tachometru: 65000 km, Zhlédnuto: 10x

To si tak čekáte jednoho říjnového dne v koloně před křižovatkou a nejedou rána, tma před očima a ležím na zemi bez boty a skútr vedle mě.
Řešení s policajty, s viníkem nehody a následně s pojišťovnou bylo bez problému, což jsem nečekal tak hladký průběh.

Likvidátor si moto nafotil a následně byla uznaná totálka. Po přemýšlení jestli skútra opravovat nebo ne, jsem se rozhodl ho prodat, jelikož shánět bazarové plasty skoro na celý skútr by bylo na dlouho, takže jsem ho prodal. Od pojišťovny přišly taky nějaký prachy a nakonec jsem z toho dostal tolik, za kolik byl skutr na prodej, takže spokojenost, až na velkou modřinu na zadku a naražený koleno.

Podle fotek skůtrnu nic moc není, ale plastové držáky na plastech byly ulámané takže by se musely měnit i plasty kterým nic nebylo. A nějak to bastlit aby to drželo na to nemám nervy a navíc pochybuji že by to pak drželo bez rachtání při jízdě a naháče z toho udělat by nebylo moc hezký :D

• Servis po koupi

Skútr byl při prodeji nepojízdný, nějaká závada v elektroinstalaci, jelikož byla měněná spínací skříňka. Po rozebrání půlky skútra a zjištění závady, zase běží jak hodinky a vše funguje. Byl tam dávaná nový regulátor

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.05.2018