Honda NC 700X (2012)

Vlastník laurel_31299
Vloženo 1.9.2017
Aktualizováno 15.10.2017

Vloženo: 15.10.2017, Uskutečněno: 15.10.2017, Stav tachometru: 29802 km, Zhlédnuto: 17x

Po delsi dobe jsem vyjel. No zacali jsme na letisti v Hradcanech, kde jsme cvicili a pak smer Mnichovo Hradiste natankovat a pak po polnacce na Jested.

Zkusil jsem centralni stojan a deflektor.

Stojan super.
Deflektor naprosto famozni. Konecne jsem slysel a nehucelo mi v helme jak v ulu.

Jinak dnes pocasi naprosto perfektni, Jelo se nadherne, motorkaru jak much, clovek pomalu nemohl ani mit levou ruku na riditku.

Proste spokojen.. co vice si prat nez takovyto jrasny nedelni zazitek...

• Vánoční jízda okolo komína

Prostě mi to nedalo. Počasí super (osum stupňů), suchý silnice. Tak to člověk prostě musí. Pokud na silvestra bude stejně, tak také vyjedu.

Vloženo: 24.12.2017
    Uskutečněno: 24.12.2017
  • Opět Ještěd, ale z jiné strany

V sobotu se podařilo, sluníčko vykouklo a tak hurá na malej výlet. Byla už celkem zima, tak jsem do bundy nandal obě vložky. Nepromok a zateplenou. Mohu říci že IXON ZEPHYR bunda je úplne super nej bunda. Zima vůbec neby

Vloženo: 23.10.2017
    Uskutečněno: 21.10.2017
  • Deflektor

Na doporučení od kamaráda jsem si koupil deflektor. Proč_ No protože mi přece foukalo do blembáku. A bylo to dost nepříjemné. Pavel Loukotka deflektory sám vyrábí a je pravda že opravdu umí. Vše přesně sedí, krásně zprac

Vloženo: 10.10.2017
    Uskutečněno: 06.10.2017