Honda VFR 800 (2002)

Vloženo 16.1.2017
Aktualizováno 6.6.2017

Gipro - ukazatel zařazené rychlosti

Vloženo: 13.03.2017, Uskutečněno: 05.03.2017, Zhlédnuto: 12x

V sobotu 4.3.2017 jsme se jeli podívat s kamarádem na moto salón. Lidí bylo spousta, motorek spousta, hezkých slečen také spousta a samozřejmě i stánků s moto věcmi bylo spousta. Narazili jsme tam i na stánek HealTech. Samozřejmě měli veletržní slevu která stála opravdu za úvahu. Cca dvě hodinky jsem váhal zda si mám Gipro koupit nebo ne, no nakonec jsem se rozhodl že ano. Ze začátku jsem měl obavy zda to nainstaluji správně, no stačilo mi chvilinka hledání na youtube a cca za dvě hodinky bylo hotovo, nainstalováno a od skoušeno.

• Přešití sedla

Pohodlí na dlouhých cestách je za potřebí a proto jsem se rozhodl že si nechám upravit a přešít sedlo. Nejprve jsem si chtěl koupit ještě jedno sedlo a to si nechat předělat abych měl jedno předělané a jedno originální.

Vloženo: 06.06.2017
    Uskutečněno: 08.05.2017
  • 12V zásuvka

Zásuvku na 12V jsem si chtěl pořídit již na předchozí motorku ale nepořídil. Předchozí motorku jsem totiž zase až tak moc nevyužíval pro cestovní účel. U této motorky je tomu na opak a právě proto si na ní kupuji postupn

Vloženo: 06.06.2017
    Uskutečněno: 06.04.2017
  • nové gripy

22.2.2017 mi po měsíci dorazily nové gripy. Hnedka jsem je musel nainstalovat. Původně jsem si chtěl ponechat zatím origo páčky ale nedá mi to a musím si je také objednat :-D

Vloženo: 23.02.2017
    Uskutečněno: 22.02.2017