bmw_stratos_kveten

Yamaha XVS 1100 DragStar (1999)

Vlastník BaggioPrague
Vloženo 12.6.2016
Aktualizováno 30.4.2018

Konečně jsem si splnil sen a koupil si tuhle nádheru. Zvažoval jsem a vybíral snad rok, až jsem si vybral prodejcu a motorku.

Motorka koupena od FIRMA:Miloš Pospíšil (Kutná Hora)

Yamaha XV 1100 Virago: důvod neuveden
Honda VT 1100 Shadow: důvod neuveden

První dojmy - Byla to láska na první pohled, sedla mi hned napoprvé, výzorem i jízdními vlastnosti. Teď už se s ní jenom důkladně seznámit a udělat co nejvíce kilometrů. S prodejcem bylo vše v pořádku, pana Pospíšila mohu jen a jen doporučit. Motorku mi jeho zaměstnanec předvedl, seznámil s ní, řekl vše kladné i záporné ohledně typu a konkrétné motorky. Příští týden,až ji dá na papíry si ji konečně odvezu a pak budu pokračovat ve psaní poznatků a dojmů.

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych jí doporučil vyššímu, statnějšímu rideru.

Jak jsem se zmínil výše, motorku si přivezu až za pár dnů,tak že nějaké ty dojmy a poznatky doplním průbežně. Co ale jsem už zjistil je to,že batůžek na ní nějaký veliký komfort a pohodlí nezažije. Zadní sedlo je prostě jen taková větší cihla😃
Pohodlí ridera je OK, sedělo se mi na ní příjemně a pohodlně i vhledem ke své výšce a dlouhým nohám😀
Tak na úvod asi vše, budu pokračovat až se proberu po tranzu když na ní ujedu pár úvodních km.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 18.05.17 v 08:34 10b.

moc hezká pro mně moc velká asi teda vzhledem výšce 174cm.

Bredy2
Bredy2 napsal 25.01.17 v 22:22 10b.

Moc pěkná kočička. A nevyměníme si ji, mám ji podepsanou

žižala.
žižala. napsal 13.06.16 v 18:10 10b.

Supr stroj.