Triumph Tiger 800 XR (2015)

Vlastník newjohn
Vloženo 30.3.2016
Aktualizováno 23.2.2017

Velikonoční nadílka v Rakousku

Vloženo: 19.05.2017, Uskutečněno: 15.04.2017, Stav tachometru: 20331 km, Zhlédnuto: 5x

Předpověď hlásila v Rakousku pěkně, tak jsme se rozhodli dojet si pro velikonoční nadílku do Rakouska. Nadílka to opravdu byla, ale sněhová. Ještě jsem nikdy nejel vedle takových kopců sněhu, vždy to byly jen pozůstatky zimy. 1408km za 18 a 3/4 hodiny s průměrem 5,6l/100km, to je řeč čísel mého tygra. Už jsem se nemohl po zimě dočka a stálo to za to. Počasí vyšlo skvěle. V údolí ke 20° a nahoře to bylo pod 10°, na jednom místě dokonce čistá 0 (Kaunertal Gletscherstrasse) , jelikož bylo krásné sluníčko a nové hefty hřály na výbornou tak pohoda. Super zážitek jezdit vedle sjezdovky, kde ti mávají lyžaři. za vyhřívané hefty, že já je neměl dřív.
Úseky (placené), které jsme projeli : Roßfeldpanoramastraße, Gerlos Alpenstrasse, Kühtaisattel, Kaunertal Gletscherstrasse, Fernpass

Můžete nás sledovat na: TT Brothers moto trip
Video z cesty: YOUTUBE - Rakousko 2017

• Na otočku u Jardy - olej

Před začátkem jara, výměna oleje u Jardy z Lysé. Vše ostatní bylo uděláno předtím a pořádně, takže dalších klidných 10 000km :-DD

Vloženo: 19.02.2022
    Uskutečněno: 14.02.2022
  • Zase na škorpiony

Tak už zase zpátky na Pirelli scorpion, ale musím říct, že ty předchozí Motoz, to jsou dobré pneu do terénu. Hodně dobré v terénu a vydrapaly se na hodně hezkých míst, ale chlad a vodu, to nemusí. Takže na to obyčejné

Vloženo: 06.03.2021
    Uskutečněno: 05.03.2021
  • Servis a to pořádný

Tak holka dostala pořádný servis, taky si to zasloužila, když mě odvezla až do Gruzie a zpátky :-D Kromě klasiky se dělali přední vidle s pružinama, rozvody(vč. napánáků), nová baterka, ...

Vloženo: 02.04.2020
    Uskutečněno: 07.03.2020