Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník rdanderson
Vloženo 3.2.2016
Aktualizováno 8.8.2017

Vloženo: 28.02.2017, Uskutečněno: 27.02.2017, Stav tachometru: 29000 km, Zhlédnuto: 8x

Z důvodu zvýšení bezpečnosti pro mě i motorku jsem se rozohodl přidělat si na ni padací rámy. A sice od RDmoto.
No, vypadají tam pěkně a svému účelu určitě poslouží, když na to přijde. (i když doufám, že nepřijde)
Ale teda přidělat je tam bylo fakt o nervy.
Levej rám pasoval OK, ale u spodního úchytu k rámu motorky je kousek před úchytem padacího rámu už ten samotný rám a oni k tomu dávají šroub s kulatou hlavou a dírou na imbus. Tudíž se tam ten imbus skoro nedal přes ten rám nasadit, natož utáhnout. Nakonec jsem to utáhl, ale rám hned dodřenej od toho klíče.
A u pravýho rámu to bylo ještě horší. Tomu úchytu zase překážel ten rám a ještě k tomu byl ten rám celkově jaksi křivej. Takže to tak tak pasovalo.

Pevně doufám, že to nebudu muset hodně dlouho sundávat

• Zahajovací vyjížďka sezóny 2017 s Olomouc Bikers

Počasí bylo nic moc a já jsem váhal do poslední chvíle jestli jet nebo ne - nerad bych zmokl. No nakonec jsem se přemluvil k tomu, že pojedu, protože podle předpovědi se mělo během hodiny počasí zlepšit a být polojasno.

Vloženo: 24.04.2017
    Uskutečněno: 22.04.2017
  • Šťastné návraty 2017

Šťastné Návraty je tradiční akce konající se ve Štěpánově u Olomouce, kde se farář pomodlí a požehná všem zúčastněným motorkářům do nadcházející sezóny. Já, jakožto motorkář s papírama od poloviny sezóny 2016, jsem se

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.04.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017
  • Oprava karburátorů

Při chystání motorky na sezónu jsem po dlooouhém startování a kontrolní projížďce našel spoustu benzínu v airboxu a bohužel i v oleji. Takže nádrž dolů a karburátory ven. Kohout u nádrže jsem rozebral, vyměnil co se da

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.03.2017