Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník rocker78
Vloženo 17.12.2015
Aktualizováno 17.7.2018

Vloženo: 04.02.2016, Uskutečněno: 02.02.2016, Zhlédnuto: 10x

super, led roztál a sněhu kolem si nevšímáme ! už to prostě nešlo vydržet, takže sezóna právě začala

celkem asi 100km, po Jizerkách a okolí. Řidiči na silnici nějak nedokážou pobrat, že kolem jede motorka, přišlo mi , jako že si nechtějí připustit, že motocykl je také účastníkem provozu. Jeden frajer ve votuněný felicii me nejak zacal brat zprava, ve městě, před kruháčem, za provozu. Všechno fajn do doby, než se o mě opřel vlastním blatníkem. To se mě trochu dotklo a tak jsem mu ukazal, jako ze je "jednička" ...no, pak už jsem jen slyšel jak bouchly dveře a někdo na mě křičí něco jako o čúr*cích. Mno , musel jsem nakonec slezt a zatlouct ho zpět na místo řidiče. Pak když si rovnal rozlamanej nos a hledal něco, čím by se utřel, tak jsem mu ještě zabavil klíče a zrovna je zahodil . Dojatého , se slzami v očích jsem ho tam zanechal a po tom co se mi omluvil za své jednání a slíbíl, že už to nikdy neudělá jsem nasedl a dále pokračoval v nádherné vyjížďce čarokrásnou krajinou. Přece si nebudeme kazit den, že ;)
Myslel jsem si , že jsem asi blázen, že v únoru lítám po horách na svý rajdě, ale uklidnil mě chlapík na harykoj , ktery jel z české chalupy na liberec a to i s baťochem , takže je vše v pořádku a jezdit je tedy úplně normální RESPECT. Od příštího týdne bez sněhu, takže odzimovat a jedeme . nebudeme čekat až na duben , nebo jsme snad nějaká pusiny?
Nejlepší je ta zima, která vlastně ani není. Letos jsme tedy zimovali téměř celý jeden měsíc

Wildaja (44) napsal 05.02.2016 v 15:26

rocker78 ... . Tak shrnul jsi to moc pěkně . Myslím, že zrovna takhle to na našich silnicích bohužel funguje. Snad se najdou i vyjímky, ale ruku do ohně bych za to nedala .

rocker78 (13) napsal 05.02.2016 v 09:01

to georgeCZ:

jemu ne ;)

rocker78 (13) napsal 05.02.2016 v 09:00

to Wildaja:
u nás na silnici platí jen to, že
1/ dát přednost v jizdě je blbost - nikdo to nedělá, každej jen "to ještě stihnu"
2/ vzajemný respekt - nikdo to nedela
3/ fyzika - nikdo ji nechape, vsichni se ji snazi prekonat
4/ předvídání - nikdo to nedělá

tohle mit na mysli pokaždý než nastartuješ a pak se to da

jo a vlastne

5/ ten co jede před Tebou, nebo proti Tobě, Tě nemůže vidět, protože píše SMS (dnes do prace - Liberec Mlada Boleslav ) Každej čtvrtej má v ruce telefon a oči nalepený na něm. Nějak jim uniká , že v ten moment seděj v něčem, co váží tunu a půl, řítí se to rychlostí 130 km/h a nikdo to vlastně neřídí

grejt fan když takovýmu telefonistovi zabouchate na střechu, nebo jestě líp přímo na boční sklo , vetšinou vyhodí telefon do vzduchu , jak se leknou, ale bacha, protoze jejich reflex je to pak strhnout do prava , kde byvá škarpa, nebo svodila , takže zase hned doleva...a to už vedle něj nesmíte jet ;) chce to trpělivost a člověk musí bejt svižnej. Hlavně , jeduležité dodat, : tohle doma nezkoušejte , protože jestli to neumite, tak se taky muzete pěkně zabít !!!

Wildaja (44) napsal 04.02.2016 v 18:43

Sezóna začala . Tak v tom případě zatlačíš ještě spoustu řidičů na své místo za volant , protože řidiči aut ještě v dubnu mají problém sledovat víc než to, co je před nimi. Oni prostě rozmrzají později, na to si budeš muset dát pozor a sledovat to i za ně. Ale to stejně musíš vlastně pokaždé, protože těch, co schválně motorkáře nechtějí vidět, je pořád moc a můžeš být fosforový klidně od hlavy až k patě . Takže užívej čarokrásnou krajinu a bacha na ně .

georgeCZ (1) napsal 04.02.2016 v 14:51

ten příběh mě rozesmál, ale v tu chvíli to asi k smíchu nebylo

31081 (676) napsal 04.02.2016 v 14:27

jo někteří idioti to potřebují vysvětlit jinak

• auto mi najelo do protisměru

(n) chlapík mě trochu prehlid

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.07.2018
    Uskutečněno: 17.07.2018
  • Z Irenky je Subinka

sezona 2017 byla super, nahon tachometru jsem na jare sthnul a tak jsem najezdil celkme dve sady gum km. Protoze to obcas klouzalo a protoze pan ridic je trochu magor, tak jsme si spolu dost uzili i vleže. I to je důvod,

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018
  • upgrade info

po dlohe dobe update. novy kufry alu od big husky novy loziska kol a rizeni repas zadniho tlumice nova brzdofka neva nemrzka gumy za sezonu 2x e09 mitas cca 8000 km kazda a 1x e07. tuhle gumu asi uz necham nafurt

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.05.2017