Aprilia Tuono 1000R (2006)

Vlastník .martin.sv.
Vloženo 3.11.2015
Aktualizováno 17.10.2018

Jarní údržba + nový stator

Vloženo: 14.04.2016, Uskutečněno: 14.04.2016, Stav tachometru: 24500 km, Zhlédnuto: 12x

Nadešel čas kdy je potřeba dát svého plastového miláčka do kondice tak sem se rozhodl mu dát jen to nejlepší.
Navíc sem zjistil že motorka nedobíjí jak by měla tak sem dal rovnou i nový stator alternátoru.
Olej dávám motul 300V, chladící kapalinu taky od Motul, brzdovku Motorex 5.1, Pneumatiky Pirelli Supercorsa a ještě pár drobností
Taky sem měl rozebranou velkou část motorky tak sem vyměnil opanceřovanou palivovou hadici kterou nějaký ňouma nedal tam kde měla být a skřípla se a zrovna sem nechal vyčistit komplet vstřikovací systém a sání s klapkama.
Byla to fuška a stálo to nemalé peníze ale až se svezu tak to snad bude stát zato

• Focení přítelkyně a milenky

Nadešel čas po delší době obměnit vozový park, tak jsem se chtěl rozloučit nějakýma fotka na památku :´-(

Typ: Prodej
    Vloženo: 31.08.2018
    Uskutečněno: 31.08.2018
    Tachometr: 32000km
  • Zimní údržba

Jelikož mě motorka po 2 letech stále baví, tak jsem se rozhodl dát jí jen to nejlepší. |-) Přes zimu je spousta času na to dělat úpravy a servisy, já jsem se rozhodl udělat větší servis, objednal jsem novou řetězovku

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.05.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018
  • design plexi, focení

Jelikož se mi líbí origo plexi ale nelíbí se mi průhledné tak jsem poprosil známého a vymysleli jsme nějaký návrh myslím že se to povedlo :-) :-) :-)

Vloženo: 25.08.2016
    Uskutečněno: 25.08.2016