Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník posejpik
Vloženo 21.9.2015
Aktualizováno 2.6.2016

Vloženo: 02.06.2016, Uskutečněno: 31.05.2016, Stav tachometru: 17 km, Zhlédnuto: 18x

Kawu jsem koupil na podzim na Continental ContiAttac a spokojenost rozhodně nebyla. Vyjetá ploška a nejistota při teplotách pod 15st. C nejsou faktory, na které si chci zvykat. Navíc poslední výlet, kde jsem za pouhých 351km gumu ze značek sjel úplně nasvědčovalo, že otálení s výměnou je hloupé.

Volil jsem mezi původně Pirelli Scorpions Trail II a letošní novinkou Dunlop Sportmax Roadsmart 3. Výhrála to RS3! A chyba to rozhodně nebyla. Více zde

Ráno jsem usedl na Kawu a "užil si" posledních 16km na této hrůze. Přijel jsem ke kamarádovi do autoservisu a šlo se na věc. Překvapilo mě srovnání tvrdosti zutých pneu. Dunlopka tvrdá tak, že jsem na ní seděl a ani se nepromáčka, kdežto Continental měkký, že jsem delou gumu stlačil prstem. Samotné vyvážení si vyžádalo nejméně závažíček, co jsem kdy přezouval. Jěště kontrola brzdovśch destiček, ložisek na ose, když už je to kolo dole a napnutí řetězu. To je asi ta nejhorší činnost, kterou po mně Kawa vyžaduje Nesnáším to! Ale povedlo se.

Teď už jsme zase připraveni na nějaký větší výlet či konečně letní dovču v Tatrách.

• Výměna oleje/filtru

Po letošní Seči přišla na řadu výměna oleje v mém Versysu. Nejsem servisní technik, tak jsem si nechal poradit a vyšel mi z toho nejlépe MOTUL 5100 4T. Vybral jsem 4l balení a včetně HifloFiltro 303 i s poštovnym to vyšl

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.06.2016