Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník lu.ci.ja
Vloženo 22.6.2009
Aktualizováno 23.9.2010

Vloženo: 27.06.2009, Uskutečněno: 26.06.2009, Stav tachometru: 853 km, Zhlédnuto: 4x

V pátek jsme si zarezervovali Sosnovou, na dvě hoďky..naštěstí vyšlo počasí, celou dobu nás svítilo sluníčko! Byla to moje první zkušenost na okruhu, kluci na mě byli hodní a úspěsně se mi vyhýbali )) Mohla jsem si konečně bezpečně vyzkoušet zatáčky (všem doporučuju )! Cesta tam byla rychlá, hrozně jsem se těšila, cesta zpátky už byla horší, byla jsem ráda, že se na motce udržím a že jsem po příjezdu domů odlepila ruce od plynu ) Bylo to náročný, ale hned bych jela znova!!

• Tisícikilometrový servis

Tak už máme zajeto - trávila jsem v sedle každou volnou chvilku, abychom to měli co nejdřív za sebou :-) Jsme zkontrolovaný, doplněný a připravený na řádění :-) Je sice pravda, že když jsem byla na servisu po 1000-ci kil

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.07.2009
    Uskutečněno: 30.06.2009
  • Půjčila jsem si jí a pak musela koupit :-)

Zajeli jsme do Vrbovky, kde je možné si malou Ninju projet, museli jsme dát zálohu 11tisíc a půjčili nám jí na 3 hodiny...Projela jsem se, vyzkoušeli jsme jízdu ve dvou, zrychlení... no a druhý den jsem šla jednat o koup

Typ: Koupě
    Vloženo: 26.06.2009