Piaggio X9 (2003)

Vlastník Milan1963
Vloženo 20.9.2022
Aktualizováno 30.8.2024

Vloženo: 26.05.2024, Uskutečněno: 26.05.2024, Zhlédnuto: 169x

Včera jsem potřeboval dojet k Jindřichovu Hradci. Měla to být jen cesta na otočku se zastávkou v Hradci na náměstí. Konalo se tam setkání veteránů ( ne lidí, ale aut a motorek ) .Nic víc jsem nechtěl.
Po příjezdu do JH na náměstí jsem sice nějaké veterány viděl, ale na můj vkus - nic moc. Sám vlastním několik kusů předválečné techniky a tak mě zajímá hlavně technika této kategorie. Pár hezkých kousků opravdu přijelo, ale jen pár...okukovat Favority, Škody 120 a produkci 80. / 90. let mi jako zajímavé nepřijde. Zdržel jsem se tam snad 15 minut a jel jsem raději dál. Vyřídil jsem potřebnou záležitost, kvůli níž tato cesta vznikla a rozhodl se prozkoumat okolí Hradecka a Třeboňska. Vyplatilo se to.
Skútr je po velkém servisu, jede hezky, takže jsem se vydal směrem na Jemčinu, po cestách 3. třídy. Zvláštností tamních lesů je, že všechny větší cesty jsou značené, mají svá jména ( Hradecká, Šenkuranská...) Provoz je tam minimální, krajina hezká, tak jsem se kochal a něco i vyfotil. Jen do lesů je motorovým vozidlům vjezd zakázán... Ale - respektuju to.
Po asi 2 hodinách ježdění a kochání se jsem výlet zakončil v cukrárně v J. Hradci.

BIG-daddy (37) napsal 02.06.2024 v 18:09

Pěkné

elvis78 (175) napsal 27.05.2024 v 07:08

mám to stejně
Příklad: už před 26 lety mě to štvalo a nejen mě ? koná se sraz škoda 1000/100/110/110R a pořadatel tam nechá najet stodvacítky a další novější škodovky . Ty srazy nemají úroveň, aby byla úroveň a pořadatel nekoukal jen na prachy, měl by dát do roku výroby ... nebo stáří 40 a víc let, jinak je to vopruz.

Já chápu že stárneme ale stodvacítky jezdí do dnes, viz v pátek Pennys market. Dědula s babčou jeli na páteční nákup.

Pupi04 (42) napsal 26.05.2024 v 21:44

hofi01 (13) napsal 26.05.2024 v 19:57

• Prodej

Dnes jsem skútra prodal soukromému zájemci od Kolína. Skútr dobře posloužil, zjistil jsem, že je pohodlnější než motorka, ale přece jen, letos už jsem na něm skoro nejezdil, takže šel dál.

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.08.2024
    Uskutečněno: 30.08.2024
  • Jihlavskem

Dnes jsem potřeboval něco vyřídit nedaleko Jihlavy. Počasí je hezké, teplo, takže jsem po úvaze jak jet vyjel se skútrem. Poprvé letos pořádně, v zimě jsem jezdil jen kratší vzdálenosti. Podařilo se. Cesta byla příj

Vloženo: 22.03.2023
    Uskutečněno: 22.03.2023
  • Jezdíme i v zimě

Skútra jsem v září kupoval spíš proto, abych vyzkoušel jak vůbec jezdí, je-li pohodlný a jaký je rozdíl mezi jízdou na něm a na motorce. Dopadlo to tak, že na něm jezdím pořád. I v zimě. Dnes jen asi 20 km, ale stačilo t

Vloženo: 22.01.2023
    Uskutečněno: 22.01.2023