BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 14.6.2024

Vloženo: 25.05.2024, Uskutečněno: 25.05.2024, Zhlédnuto: 97x

Tak jsem se včera vrhnul na seřízení ventilů, výměnu svíček , vypuštění teplého oleje, který mimochodem nebyl vůbec špinavý, vypadal skoro jako nový, výměnu vzduchového a olejového filtru. Dolil jsem 4 litry kastrolu ale pak musel tak dvě deci dopustit.
Dále jsem zjistil že přední guma, krom stáří bude za chvíli slick.
Až bude peněz na zbyt, pořídím sadu. Teď to nejde, kluk brýle, rovnátka, očkování, manželka narozeniny a potřeboval bych asi vykrást banku.

No a pak jsem ještě dneska skočil na bábu a jel se podívat na bývalé pole Sempry, kde se dřív pěstovaly i růže, dneska je tam vlčí mák a je to nádherná podívaná.
Na facebookové skupině mámerádinymburk?není třeba se registrovat, je spousta fotek s tím polem

P.S.:text jsem psal na mobilu a to je pro mě peklo. Chyby a nesmysly jsem snad všecky již opravil

Kočičinka (6) napsal 26.05.2024 v 17:15

Hezká práce, jinak to asi každý druhý potřebuje....
Kdyby bylo kde
Mi jde příští týden do servisu, větší kontrola, už se těším že bude cajk na trip

1 reakce

elvis78
elvis78 27.05.2024 v 07:13

já bych to taky dával do servisu, ale potřebuju ušetřit na jiný věci, například na pneu.
Všechno drahý, nemyslím věci na motorku mi přijdou pořád stejně drahý, ale život se prodražuje, když máš dvě děti a i když chodíte oba do práce tak je to těžší a těžší!
Jinak ještě jsem měl zkontrolovat vodorovné vůle na vahadlech a seřídit, tak příště

DejvGSR (52) napsal 26.05.2024 v 07:16

Krásná práce. Na ventily skvělý přístup.

1 reakce

elvis78
elvis78 26.05.2024 v 11:09

tohle se mi právě hodně líbí, akorát padáky wunderlich se musí vyvěsit a plastové obaly vík hlav sundat. Nešlo mi dvě cívky vytahnout, přejemnou to asi někdo nenamastil.

• Hříchy pro pátera Knoxe

https://www.youtube.com/watch?v=MExXvulSTyY Včera jsem hřešil, prý. Dovoli jsem si dopoledne ujet na motocyklu. Trasa byla taková, že návrat měl být odněkud tak abych projel v Boleslavi kolem Pirkova sanatoria na Dobrovi

Vloženo: 06.06.2024
    Uskutečněno: 06.06.2024
  • Havanská ulice. Praha cíl- fotky z wiki

Táto, já chci jet na rovnátka na motorce, říkám, ok :-DD tak abychom tam na devátou byli, počasí super, ale časově jsme to o 16 minut nedali. Ale cesta byla výživná a po dlouhé době jsem to vzal přes Kersko , Semice kd

Vloženo: 28.05.2024
    Uskutečněno: 27.05.2024
  • Sprej na hledí a vosk na kožku

Tak jsem koupil vosk na kožený věci a ihned očištěnou bundu před poslední projížďkou ošetřil, krásně to voní a je to příjemné na ručky. Od Motulu jsem koupil sprej na plexi. Myslím že to jsou vyhozené peníze. Voda udělá

Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024