Triumph Street Triple (2015)

Vlastník Blueskye
Vloženo 7.1.2022
Aktualizováno 10.1.2022

Vloženo: 08.04.2024, Uskutečněno: 07.04.2024, Stav tachometru: 40 km, Zhlédnuto: 139x

Po podzimním výletu kdy jsem nestihla Melk a jeho klášter, je potřeba dluh vyrovnat, takže hurá, hlásí krásné počasí, jdu na to !!
Mapy cz mě spolehlivě dovedly až na místo, jedu tam po pravé straně Dunaje, kochám se krajinou, vinohrady ještě nejsou olistěné, ale jinak všechno kvete a voní jarem, no prostě nádhera. Parkuji na velkém záchytném parkingu, zvony zvoní poledne, nezdá se až tak teplo, ale ukazuje se, že to byla hrubá chyba nepřevléct se jen do trička, ptž až pak chodím po zahradách ( vstup 5,5 EUR) je mi takové vedro, že dolů do městečka už to nedám a ve 14 hod odjíždím do průjezdního bodu - jedu po druhé straně řeky ke kostelu Maria Langegg, zase trochu pokochání se, nějaké foto a pomalu otáčet k domovu. Jedu sama, nemusím se na nikoho vázat, tak volím cesty za Kremsem už obecního významu. Ještě se zastavím v Drosendorfu, cyklisté ještě nikde, zámek taky zavřený, navíc zákaz vjezdu - tam kudy jsem chtěla jet , a tak jedu na Raabs a přes Rancířov domů. Nostalgie - pamatuji zde PSáky, jezdili jsme sem k tetě na prázdniny, ves je z poloviny prázdná, domek po tetě neobydlený, no radši pryč a nekoukat a nevzpomínat. V Jemnici stavím ještě na zmrzlinu, myslím, že si ji zasloužím, celkově najeto 356 km a krásný nedělní jarní výlet je za mnou.

Milan1963 (294) napsal 12.04.2024 v 12:50

Hezká trasa .
Rakousko mám rád, severní znám docela dobře, Melk, Ybbs, Krems až k Tulnu - nádhera. Máš pěkné fotky.

ndravec (32) napsal 08.04.2024 v 13:02

Krásné fotky, hlavně ty poslední tři. Je na nich vidět, že to fotí žena, protože fotí něco jiného a i jinak. Škoda, žes nedala vědět, jel bych s tebou. Taky se rád všude podívám, pokochám, zastavím, nikam nespěchám.

elvis78 (174) napsal 08.04.2024 v 12:37

Paráda

• cíl : Freddie Mercury v Montreux

Jj, každý rok dělávám 2 větší tripy, tak je potřeba ještě jeden uskutečnit. Náhoda tomu chtěla (musí se jí samozřejmě trochu jít naproti ) nakonec jedu vysněného Švýcarska, nejvzdálenější cíl je Montreux a tam památník

Vloženo: 19.08.2024
    Uskutečněno: 13.08.2024
  • Rakouská jezera aneb Solná komora na dva dny

Už delší dobu přemýšlím nad jezery v Solné komoře, s ohledem na počasí tedy v práci beru dva dny dovču a ve čtvrtek ráno vyrážím, neberu nepromok, bo se snad už vypršelo, první cíl Gmunden - jsem tam krátce po poledni, z

Vloženo: 27.07.2024
    Uskutečněno: 25.07.2024
  • Rolava

Letos to docela hezky vyšlo s letními svátky, takže beru dovču a ve čtvrtek 4.7.2024 vyrážím směr západ. První zastávka (neplánovaná ) u u AIR Parku kdesi u Třemošné u Plzně, cestou do Plas. Tam se jedu mrknout jak pokro

Vloženo: 08.07.2024
    Uskutečněno: 04.07.2024