Honda CRF1000L Africa Twin (2017)

Vlastník zuzaSV650s
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 6.10.2023

Takové malé nedělní šoustáníčko

Vloženo: 01.10.2023, Uskutečněno: 01.10.2023, Zhlédnuto: 62x

Víkend nám pomalu končí a v duchu už si říkám, že aspoň na chvilku provětrám afričanku.
Celý víkend jsem strávil s rodinkou a věnovali jsme se s manželkou dětem.
Ještě v neděli odpoledne jdeme na rodinnou procházku do přírody, vláčíme s sebou tašky
budeme sbírat šípek. Asi po hodině je dcerka značně vyvětrána a my s ženou již značně popícháni od trnů.
Manželka se na mne laškovně podívá a procedí mezi zuby:" bohužel popíchaná, radši bych opíchaná".
Směju se a odvětím:"to víííš, že jooo, příště bez dětí". Ale v hlavě už mám myšlenky na afričanku, too bude dnešní jízda dne. :D

Žádná dlouhá předehra, mazlení a ta omáčka kolem. Je 16 hodin a můžu vyrazit.
Můj před výletní "leštící" rituál jde stranou. (Leštění afričanky, nikoliv něčeho jiného...prasata.)
Jediné co je svaté řetěz, kdo maže ten jede to platí všude nejen u motorky. :D

Konečně nasedám, mačkám ten červený čudlík startující začátek rozkoše...afričanky klitoris. ozve se krásné zavrčení.
Bomba jeden, ale oha ještě nemám plán kam pojedu. Ono to na nějaký delší výlet nebude Radši bych dnes vymetl hodně děr okolním šoustkám :)
Jedu směrem na Uhlířské Janovice a najednou bingo, udělám si to hezké "kulturní" mám přeci afričanku.

Přes Zásmuky a několik zapadlých vesnic si to tramtejlím do města s názvem Kouřim. Je to staré historické město, které nabízí velké množství památek.
Mě spíše než staré památky v centru města láká blízky kopec Stará Kouřim 294 m.n.m. https://mapy.cz/tur...=49.9992771&z=17 Až na kopec vede prašná kopcovitá cesta, žádný zákaz vjezdu nejsem přeci
silniční gauner. Zastavuji na vrcholu kopce, kde je kaplička sv. Víta. Chvilku si tu sedám na lavičku, kterých je tu požehnaně a kochám se výhledem
na Kouřim. Sluníčko krásně svítí a stále ještě i hřeje. Neneneee není čas na válení se na lavičce. Startuju a jedu po travnaté cestě o pár set
metrů dále, níže. Je tu on ten "pověstný" šutrák...lechův kámen. Zastavuji s afričankou kousek od šutráku. Fotím si výhled na Kouřim a prohlížím
velký šutr. No nic tak ho aspoň obejdu, třeba uvidím něco zajímavého. Jojo ujdu pár kroků a na lavičce kluk...kluk zakouslej do holky jak klíště do našeho čokla. Sakra oni tu možná chtěli jebat, možná jsem překazil možný vznik nového života :D No nic bylo mi blbé hned couvnout, tak se zahledím na informační
tabuli a počítám do 30. Otočka a jdu se zakousnout do stupaček moji buchty, afričanky.
Trošku se tu projedu, jsou tu hezké vyježděné cestičky. Paráda jen opatrně silniční vzorek na té trávě pěkně klouže.
Tramtejlím přes několik luk užívám si to odpružení, několik prudších výjezdů. A už jsem u Libušina jezírka...no jezírka, spíš polozarostlá doura, takže nic vzrušujícího. :) https://mapy.cz/tur...=49.9980150&z=19
Ještě obkroužím místní kopec, je to tu hezké. Ale čas vyrazit na další zajímavé a památné místo naší historie.
Odjíždím z Kouřimi, toto město je pro afričanku jak dělané. Silnice asfalt 100+1 záplat nebo kostky s profilem vlnobití :D.

Rozjíždím se k Lipanům a to konkrétně https://mapy.cz/tur...50.0237257&z=15.
Lipanská mohyla byla už cílem našich školních výletů. Teď si tam frčím na motorce. Aby to bylo afrikovatější jedu směr Dobré Pole.
Zahnu na zkratku..pěkná šoustka, asfalt střídá, panelová cesta. Panely svou dobu rovné slávy mají už asi dávno za sebou.
Stoupám si do stupaček a snažím se nějak se tam hýbat. Paráda jde to samo, afričanka se pohupuje a já si to peláším dál a dál.
U cesty stojí chlapeček drží kolo a usilovně mává. To potěší uberu plyn zamávám a zvolním. Už vidím špunta ve zpětném zrcátku, stále mává.
Jenže hochu není čas...cíl zněl jasně, co nejvíce si tuhle šoustačku užít, protože bude krátká.
Přidávám plyn, panely končí a první zatáčku projíždím lehkým driftem boží...Zadek krásně jezdí ze strany na stranu a vidle žehlí jednu díru za druhou.
Spokojeně sleduji v zrcátkách mrak prachu a sakra, konec. Už brzdím mohyla na obzoru.
Obcházím mohylu, no pořád stejný jako posledních 30 let, co si tak pamatuji. Rozhodně tu nejsem sám, lidí dost a na blízké
louce se opět snaží nějaký pár asi o soulož, podle jejich polohy. Vypadaá to jak když prcaj hadi, jak jsou propleteni :D
Dál to neřeším udělám několik fotek zakoukám se do dálky, výhled nic moc. Soukám se do rukavic, prochází kolem mě postarší pár. "Strejda" jízlivě při pohledu na mě, říká ženě:"sem se jako smí i na motorceeee". Pomyslím si, neeee ty pako, jenom ty autem a tvoje stará vrtulníkem. :)

Startuji a jedu na poslední místo než to zaparkuju doma. Vybírám "jezeďácké" spojovačky. Jsou plné povrchu z bláta, kamení a zbytků asfaltu.
Tady je afrika jak doma a oceňuji její vlastnosti. Na jedné z delších šoustek si to tramtejlím něco málo přes kilčo.
Nikde, nikdo...a tu pozoooor horizont červená bunda, dvě bundy. Rozpoznávám cyklistické nadšence, ubírám trošku plyn.
Už vidím vyzubenou "tetu a strejdu" asi se smějí jak jim červené bundy ladí k mé krásně rudé afričance :D.
Kouknu do zrcátka a směji se škodolibě zase já. Do toho prachového mračna bych nechtěl. :D

Ještě chvíli si to šoustám všude možně a už jsem skoro u vesnice Křečhoř. Je zde na kopci hezký památník bitvy u Kolína roku 1757.
Naivně jsem si myslel, že tu budu sám. Skoro to tak vypadalo, ale sotva se přiblížím k památníku zase nějaký šoustálisti, sakra.
Dneska se snad domluvili...pomalu se blížím k památníku a mladý pár sedí na lavičce. Ne, nekochají se výhledy. Chlapec studuje jiná panoramata.
Jedna ruka na koze a druhou se drží lavičky jen to bere asi přes kalhotky své milé...No nic odkašlávám a dál se nedívám, nejsem žádný ten "voajér". :)
Udělám pár fotek do deníčku a už jedu radši domů. V břiše začíná kručet, ale dušička spokojená.
VyHonděno na šoustkách a šoustalíku jsem už viděl taky dost. :)

Zdar a kolama dolů, domů a spát :)

S-fogy (8) napsal 02.10.2023 v 11:21

Krásné světlo! A pěkně zapsáno. Tak kolama dolů!

• Harta

Tak jsme frčeli...už jsem se rozepsal a dost: https://africanka.webnode.cz/l/jede-se-na-hartu/?_ga=2.85458265.1538161752.1696781128-1207445582.1696013988 :-DD

Vloženo: 08.10.2023
    Uskutečněno: 08.10.2023
  • Díky Václave :)

Tak ještě, že nám toho Vaška zapíchli paní Mullerová :D Vzpomeňme na sv. Václava a jeho bratra Boleslava jaká to byla svině, co s dnešním krásným dnem? Dopoledne nějaká fackovačka doma, mrkání do mobilu a map kam, ž

Vloženo: 29.09.2023
    Uskutečněno: 28.09.2023