BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník hofi01
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 22.5.2024

Vloženo: 03.09.2023, Uskutečněno: 03.09.2023, Stav tachometru: 126697 km, Zhlédnuto: 42x

19.8.2023 - motosraz Altmanns - kolega z práce mě pozval na motosraz, tak jsme se tam s Alčou stavili, jen jsme nakoukli, pozdravit, podívat se co za stroje dorazilo, atd. Společná vyjíždka není nic pro nás, po odjezdu kolony jsme tedy vyrazili na nedaleké Halámky. Původní myšlenka vykoupat se byla ovšem hned po příjezdu přehodnocena, bylo zde moc lidí. Vzali jsme to tedy přes Chlum u Třeboně zase hezky směrem domů.

26.8.2023 - 24h Traktorrennen Reingers - o tomto závodu jsem věděl už dlouhé roky, bohužel nikdy to nevyšlo, až teď. Dorazili jsme na místo v sobotu, krátce před startem dvacetičtyřhodinovky. Asi 90 traktorů se chystalo na startu, diváků taky velké množství. Byla to teda pecka, později jsme se od Startu/Cíle přesunuli za vesnici, kde to pro mě bylo z hlediska focení ještě lepší, ale jinak je to fakt zážitek, který stojí za vidění. Fotogalerie zde : https://www.rajce.i...aktorrennen-reingers
Krátké video zde :

27.8.2023 - V. Dačická Dračí jízda 2023 - Alča ráno hlásí : "Dneska je ta Dračí jízda." Tak já na to : "Pojedeme tam nakouknout, jen pozdravit známý, vyjížďku určitě jet nechci." No a tak jsme skočili na motorky a zajeli do Dačic na náměstí mrknout co se tam sjelo. Pozdravili jsme kamarády, vyfotili pár fotek a zase po jejich odjezdu zmizeli domů. Fotogalerie zde :

Milan1963 (278) napsal 11.09.2023 v 20:44

• 25.5.2024 - ruine Kollmitz

Trochu jsme bojovali s tím zda vůbec jet, hlásili silné bouřky. Po obědě jsme si řekli, že zajedeme alespoň na zmrzlinu do Dačic. Byla super jogurt-hruška ! Počasí pěkný a tak si říkáme kam dál. Měl jsem v hlavě jedno mí

Vloženo: 26.05.2024
    Uskutečněno: 25.05.2024
  • 1.-4.5.2024 - poježdění v pohoří Mátra

Pětidenní volno jsme využili na první větší trip na velkých motorách a vyrazili pojezdit maďarské pohoří Mátra - cestou jsme se stavili na Mohyle Milana Rastislava Štefánika, přespali a posnídali v krásné Banské Štiavnic

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.05.2024
    Uskutečněno: 04.05.2024
  • 13.4.2024 - super sobota v sedle

Předpověď počasí slibovala pěknou sobotu a my přemýšleli, jak s ní naložit. Pochopitelně, že motorkářsky ! Ale úplně jsme nevěděli kam vyrazit. Nakonec jsme si řekli, že to vezmeme zase směrem na Krumlov do Enduroparku,

Vloženo: 24.04.2024
    Uskutečněno: 13.04.2024