Triumph Street Triple R (2013)

Vlastník Pajoš.CB
Vloženo 21.8.2023
Aktualizováno 9.1.2024

Vloženo: 01.09.2023, Uskutečněno: 01.09.2023, Stav tachometru: 37338 km, Zhlédnuto: 14x

Blinkry se kterými jsem píšťalku koupil byly hezké ale na slunci nebyly prakticky vidět. Objednal jsem tedy jiné proběhla montáž a vapadjé, že to bude ok. Ještě musím počkat na slunečné počasí, pro ověření funkce.

Padací špunty od PP tuning, které byly namontovány, byly dost utopené a moc by toho neochránily. Rozhodl jsem se tedy pro změnu. Zvažoval jsem dvoubodové originál nebo variantu co vyrabí SW motech. Nakonec jsem se rozhodl pro ty ve stylu SW motech. Jsou sice méně diskrétní než ty originální, ale nevadí mi to libí se mi a za mě mají vyšší stupeň ochrany.

• 1st Motoriders-Most

Tak jak jsem si myslel, že letošní okruhové ježdění na velkých okruzích je u konce a Most si nechám na příští rok, mýlil jsem se, Martin to zase viděl jinak. Úplně ho ty okruhy pohltily, jak viděl možnost do Mostu sice s

Vloženo: 20.09.2024
    Uskutečněno: 20.09.2024
  • 2nd Bikes4Life-Brno

Po minulé zkušenosti nebylo nad čím váhat, opět B4L tentokrát v Brně. Akce opět skvěle vyšla. Jediné co mě mrzí, tak jsem si nespnil svůj cíl a to čas na kolo 2:29. Nejlepší kolo bylo 2:30.537, ale už se na tom pracuje.

Vloženo: 22.08.2024
    Uskutečněno: 22.08.2024
  • 1st Bikes4Life a hned vrchol mých snů-Slovakiaring

Kolega z práce vyjel na jaře do mostu s B4L a byl nadšený, no přemluvil nás ať sním jedeme na Slovakiaring a ještě dlouho mu za to budu děkovat a vlastně za vše do čeho mě navrtal ale o tom později. Je to tady 25.6.

Vloženo: 02.07.2024
    Uskutečněno: 26.07.2024