BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník hofi01
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 15.7.2024

Vloženo: 25.07.2023, Uskutečněno: 22.07.2023, Stav tachometru: 121779 km, Zhlédnuto: 28x

Malá zprávička za posledních 14 dní našeho motoživota.
V pátek 14.7. jsme se vyrazili vykoupat na naše oblíbené Halámky, vyrazili jsme až později odpoledne a zkratkou přes Rakousko dorazili až do cíle. Tentokrát poprvé jsme si zde užili nádherný západ slunce.
Na sobotu 15.7. sme dostali pozvání na privátní srazík uprostřed drnholeckých vinic. Byl takový hic, že se nám vůbec nechtělo oblékat a vyjet. Nakonec jsme se přeci jen přemluvili, ovšem nebyla vůbec chuť se kdekoliv zdržet například při fotografování, jeli jsme tedy na zátah až do Drnholce, ideálně 100km/h+, to nás proudící vzduch alespoň minimálně ochlazoval. Večerní pokec s kamarády se nesl již tradičně ve znamení dobré nálady a užili jsme si ho maximálně, stejně jako usínání pouze v moskytiéře s výhledem na hvězdné nebe. To jsme si vychutnali. Cesta domů proběhla téměř totožně jako cesta do Drnholce, hic jak prase, takže kalup domů.
V sobotu 22.7. jsme vyrazili do "Moravského Monte Carla", tedy do Moravského Krumlova, kde se již druhým rokem jel volný závod Supermoto. Náš kamarád Ruda Fráňa alias Joe Mitas se tentorkát nejen podílel na organizaci podniku pořádaného firmou Ševčík Group, ale tentokrát si i zazávodil v kategorii S2. Bylo tedy komu fandit. Zážitkem byly nejen exhibiční závody Lamborghini týmu Mičánek Motorsport, ale i závody čtyřkolek. Nejvíc mě ovšem již druhým rokem fascinoval jezdecký výkon vítěze Supermoto kategorie S1, rakušana Rudiho Bauera, který zakrajoval kolo za kolem s chirurgickou přesností a bylo na jeho jízdě vidět, že se neskutečně baví a nemusí jet na 100% jen kvůli vítězství, ale že mu jde především o pobavení diváků.
Celkově vzato to byly krásné dva víkendy a nyní jsou již motorky nachystány na nadcházející dovolenou.

Milan1963 (294) napsal 25.07.2023 v 21:16

No - parááda !
Jen ty Halámky...mám to kousek a nikdy jsem tam nebyl. Tak po dovolené ...

• 6.-8.9.2024 - 2. Stretnutie motocestovateĺov SK/CZ

Uplynulý víkend jsme strávili v Nízkých Tatrách, konkrétně na Ranči Kráĺova Lehota, kde jsme se zúčastnili výše zmíněného srazu, který pořádá Pavol Škorpík pod patronací časopisu MotoRoute. Z důvodu trochu vzdálenějš

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.09.2024
    Uskutečněno: 07.09.2024
  • 18.7.-9.8.2024 - SKANDINAVIEN TOUR 2024

Rok se s rokem sešel a my opět vyrazili na delší cestu. Tento rok jsme se rozhodli poprvé zkusit sever, tedy Dánsko, Švédsko a především Norsko. Na cestě jsme byli 21 dní, najeli jsme 2 tisíce kilometrů autem a 5 tisíc k

Typ: Dovolená
    Vloženo: 11.08.2024
    Uskutečněno: 11.08.2024
  • 5.-6.7.2024 - BMW Motorrad Days 2024 - Garmisch-Partenk

Po dlouhých pěti letech pauzy se svátek milovníků motorek značky BMW vrátil zpět pod vrchol hory Zugspitze, do krásného prostředí Garmisch-Partenkirchenu. Dvouletou pauzu zařídil kovid, následující dva roky se vedení BMW

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.07.2024