BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník hofi01
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 15.7.2024

Vloženo: 02.07.2023, Uskutečněno: 01.07.2023, Stav tachometru: 121394 km, Zhlédnuto: 22x

30.6. - Ve čtvrtek se mi ke konci šichty už nepodařilo potkat ani jednoho z kolegů, a protože byl konec měsíce, tak jsem potřeboval dopravit papíry na firmu. Sedli jsme tedy s Alčou na motorky a svezli se do Vitisu na firmu, vyřídil jsem co bylo potřeba a vzhledem k tomu, že už jsme byli blízko, využili toho a zastavili jsme se na koupačku na Halámkách. Voda nás příjemně osvěžila, bylo tam jen pár lidí, takže pro nás paráda. Cestou domů jsme to vzali podél hranic směr Litschau a pak na Novou Bystřici. Ve Slavonicích jsme zakončili výlet zmrzlinou.
1.7. - V sobotu ráno Ruda hodil do naší skupiny info, že budou v Enduroparku MK. Super, zase příležitost se vidět a strávit společně trochu času. Oblékli jsme motohadry, vytáhl jsem Stovku za garáže a ejhle, místo startování se ozvalo cvakání. Ale ne od vybité baterie, spíš ze startéru. Vzhledem k tomu, že už v tuhle chvíli jsem byl zpocený až na prdeli, tak jsem zvolil nejjednodušší variantu, sáhl pro klíče od Dvanácky a vyrazili jsme směr Moravský Krumlov jen s minimálním zpožděním. Už je to minimálně potřetí co kvituji, že mám alespoň dvě cestovní motorky. V Enduroparku MK měl Ruda se Zdeňkem Gottvaldem individuální motoškolu pod hlavičkou časopisu MotoRoute. Sympatický pár z Horní Bečvy si zde zdokonaloval své jezdecké schopnosti. Luca, ona žačka, jezdí teprve rok a tak pro ní jízda mimo asfalt byla velkou neznámou. Pŕesto si poradila se všemi nástrahami endurotrati na pána. Cestou domů jsme se ještě zastavili v Lesné u Znojma na občerstvení a pak kolem Vranovské přehrady směřovali domů.
Z víkend jsme najeli jen nějakých 335 km, ale o hltání kilometrů mi už delší dobu nejde. Navštívit s motorkou pěkná místa, potkat kamarády, to je oč tu běží !! Bylo to super.

Milan1963 (294) napsal 02.07.2023 v 16:49

Parádní, já byl včera na moto v Polici, mluvili jsme tam o Lesné. Majitel musea byl za svůj přístup k lidem zkritizován, podle mně oprávněně, i já s ním mám špatnou zkušenost, ale neznamená to, že to tak mají všichni. Hlvní je, že jste si den užili.

1 reakce

hofi01
hofi01 02.07.2023 v 20:04

My jsme si jen dali limonádu, majitele jsme neviděli

• 6.-8.9.2024 - 2. Stretnutie motocestovateĺov SK/CZ

Uplynulý víkend jsme strávili v Nízkých Tatrách, konkrétně na Ranči Kráĺova Lehota, kde jsme se zúčastnili výše zmíněného srazu, který pořádá Pavol Škorpík pod patronací časopisu MotoRoute. Z důvodu trochu vzdálenějš

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.09.2024
    Uskutečněno: 07.09.2024
  • 18.7.-9.8.2024 - SKANDINAVIEN TOUR 2024

Rok se s rokem sešel a my opět vyrazili na delší cestu. Tento rok jsme se rozhodli poprvé zkusit sever, tedy Dánsko, Švédsko a především Norsko. Na cestě jsme byli 21 dní, najeli jsme 2 tisíce kilometrů autem a 5 tisíc k

Typ: Dovolená
    Vloženo: 11.08.2024
    Uskutečněno: 11.08.2024
  • 5.-6.7.2024 - BMW Motorrad Days 2024 - Garmisch-Partenk

Po dlouhých pěti letech pauzy se svátek milovníků motorek značky BMW vrátil zpět pod vrchol hory Zugspitze, do krásného prostředí Garmisch-Partenkirchenu. Dvouletou pauzu zařídil kovid, následující dva roky se vedení BMW

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.07.2024