Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 28.3.2023
Aktualizováno Včera v 04:00

Vloženo: 26.06.2023, Uskutečněno: 26.06.2023, Stav tachometru: 36000 km, Zhlédnuto: 38x

Po sérii dní, kdy si jisté situace žádali pracovat od rána do večera, mě hnala ku předu myšlenka, že jakmile to skončí, skočíme s Dádou na motorku a mizíme, stalo se. Od pátku do neděle v sedle. Ubytovali jsme se v chatce na břehu Orlické přehrady a jen se toulali po okolí. Proběhlo i pár návštěv kamarádů které žijí poblíž. Jedno setkání bylo tedy výjimečné, z jednoho do teď virtuálního kamaráda se stal skutečný, tímto zdravím Zeke11, moc rád jsem tě poznal , strávili jsme spolu sice jen pár, možná desítek minut, ale poznal jsem v tobě dobráka, to už je dneska dost vzácnost, tak doufám, že spolu zažijeme nějakou vyjíždku. Jinak výlet super, kočně jsme se dostali z baráku na noc a vlastně hned noci dvě, pecka, snad jich bude čím dál víc. Super

Clint. (77) napsal 26.06.2023 v 18:33

zeke11: , nečervenej, je to pravda(myslim). Jasně budu se těšit , jinak psal jsem to mezi Plzničkama dekuji

zeke11 (139) napsal 26.06.2023 v 17:36

Taky jsem rád, že jsme se poznali osobně. Se za tu chválu budu červenat... To vypadá že jsi to psal až po tý Plzničce.. .Moje plány znáš, tak se určitě ukážu..

• Servis/prodej

Tak opět klasika servisních úkonů, olej, filtry a také přišel čas na kontrolu ventilových vůlí. Olej apod. jsem si opet udelal sám, na ventili jela do Prahy do mého oblíbeného Mot Artu. Zde proběhli všechny potřebné úkon

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Soukromá letecká sbírka Libořezy

Během celého roku si ukládám v mapách místa, které mě někdy, nějak zaujali, ať už, že jsem si po mapě jen tak hledal cíle pro někdy, nebo jsem o něčem slyšel, viděl, četl a pro později si ukládám tyto cíle do map a pak,

Vloženo: 15.04.2024
    Uskutečněno: 15.04.2024
  • Řetězovka D.I.D

Nevím, kolik měla řetězová sada najeto předemnou, ale já s ní najel 29tis km. Tak proběhla výměna z důvodu nerovnorměrného vytahání. Myslím, že s D.I.D neudělám chybu :-DD https://youtu.be/g6vGxqK8Qnk?si=BPWcC1SIzlO

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 12.04.2024