Cagiva Gran Canyon 900 (1999)

Vlastník
Vloženo 3.9.2022
Aktualizováno 8.10.2022

sezona 2023

Vloženo: 12.05.2023, Uskutečněno: 12.05.2023, Stav tachometru: 63800 km, Zhlédnuto: 34x

Podařilo se zrepasovat přední vidlice s vnitřnostmi Hyperpro,stavitelné páčky z čajny-ano,spojková pumpa je stejná se ZXR750 a brzdová taky. Amputoval jsem kusy dorazu řízení,tak že se mi nyní vidlice lehce dotknou chladiče oleje,ale ten typicky italsky malý rejd se zatnutými zuby toleruji maximálně na Monsteru,ale na cesťáku fakt néé.Vyměnil jsem ložiska řízení
Bohužel i díky montáži rovnějších řidítek a krytů rukou musím vytunit jinak sqvjelý štítek,aby mi nic nenaráželo do kapoty.Chystám se zahodit tu šíleně těžkou hliníkovou obludnost v podobě nosiče a svařím si lehký trubkový.Když bude čas stvořím svody 2 in 1 s titanovou koncovkou od Ivana Akrapa ala Desert X

Shrnutí sezony 2023-Namontoval jsem plexi z Triumph Tiger800.Tvarově sedlo ke tvaru světel lépe než jsem čekal.Jen ho musím v dolní části zatmavit ať není vidět lešení a elektrika.Funkce super.Lešení plexi se hodí jako držák kapsy na peněženku a telefon.Zahodil jsem hliníkový nosič a stvořil trubkový nosič kufrů,brašen a madla spolujezdce v jednom.Funguje sqvele,přes zimu ho nechám akorát nakomaxitovat.Koupil jsem kovové rychlospojky,ale sezonu jsem odjezdil se slepenou nádrží.Přes zimu nechám olakovat nádrže do barev Lucky explorer a namontuju rychlospojky.Čeká mne desmoservis,tak že asi motor ven?
Chce to nový potah sedla
no a snad dojde na ty titanový Akrapoviče...
Celkově jsem stále spokojen,jede nádherně,když je potřeba i rychle,brzdí suprově,,je komfortní,uveze co potřebuji,polňačky a písák v pohodě,lehce se ovládá.