Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník USELIKS
Vloženo 25.4.2023
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 25.04.2023, Uskutečněno: 18.04.2023, Stav tachometru: 57068 km, Zhlédnuto: 34x

Ten pocit, když se těšíš, ale realita je jinde.
Během plnění košíků na eshopech, jsem postupem času přihazoval i různé detailní serepatičky, jako je např. víčko na nádrž.
Tak, dám tam asi.. asii.. asiiii.. modorou. Mam modrou mašinu, lup to tam.

Při rozbalení nového víčka si říkám, aha, tohle není úplně tak modrý, jak by mělo byt. Prostě ti prodejce prohodí barvy.. Chceš modrý víčko s černým utahovákem? Tak tady máš černý víčko s modrým utahovákem. Pohoda.

Další věcí, je až vtipný kolik "váhy" ušetříš na výměně víčka. Starý fabrikový má v sobě tolik zbytečných součástek tvl. Neuveřitelný. Člověku se to div nerozsype v ruce jak lego. Všude samá pružinka, podložky, chujoviny..

No, tak šupnu tam to nový, ať se někam posunem..

Pedl (188) napsal 26.04.2023 v 17:12

No furt pěknější než originál

1 reakce

USELIKS
USELIKS 26.04.2023 v 21:31

Diky, tak to mam radost :D

• 4. Sundáme kola - NEMÁM KLÍČ

Prej to bude rychlovka, ...bude dopsáno

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 19.04.2023
  • 2. Moje první výměna vzducháče - HOUBIČKA

YouTube to jístí, přiznejte se sami, že bez YT by si skoro nikdo nic na mašině neudělal. Sedl jsem k PC, naflakal do vyhledavače ,,How to.. Suzuki... K1..." rozumiš a jedeš. V ten moment seš nejlepší mechanik v okolí

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 18.04.2023
  • 1. Můj první super-sport - NÁKUPY!

Nakoupíno, čeká nás spousta práce. Po dlouhém hledání a pátrání po potřebných a mnou chtěných dílech, se košíky na eshopech nějakým záhadným způsobem plnily více a více. Níže sepsány součástky, které ať už do Gesa musel

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 18.04.2023