Honda GL1500 GoldWing (1994)

Vlastník Zipák
Vloženo 11.10.2022
Aktualizováno 16.10.2022

Nevyšlo to napoprvé.

Vloženo: 16.10.2022, Uskutečněno: 16.10.2022, Stav tachometru: 81700 km, Zhlédnuto: 38x, Firma: FIRMA:Moto-JJ Josef Janáček (Kralupy nad Vltavou)

Ještě bych něco napsal z koupě téhle motorky...
Moto JJ Zlončice, kdysi jsem u nich kupoval kotouče na Hondu Pan European. Tak, že malá zkušenost už byla. .. Čtvrtek volný to den v práci. Venku leje Dagmar Honsová nepředpovídá nic hezkého! I přes to jedeme. V obchodě stojí nachystaný modrozelený Golďas vyčištěný, připravený na prodej pod zářivkami v obchodě vypadá skvěle!
Co šlo to jsem důkladně prohlédl. Motorka již byla lakována. Papirova historie byla pouze to co měli na krámě před rokem to byl jejich dovoz z Rakouska. Servis proběhl u nich během tohoto roku ho dával nový majitel. Řemeny, oleje, brzdovky, baterie na tom byla hůř. Ale to se dalo vypozorovat z řeči pana prodavače Celkově vypadá motorka zachovale. Mechanicky krásně tichá. Sepsáno, pojištěno,zaplaceno jede se domů. Odpolko nás čeká ještě cesta na welness pobyt.
Leje jedu hodně opatrně. Máme za sebou prvních 70 km když najednou motorka zacuká. Začíná mi být jasné, že jsme dojeli! Žhavím telefon na prodejnu.. Dobře to dopadlo posílají pro nás dodávku. Po krátké prohlídce nakládáme motorku do dodávky se slovy asi baterka se dnes loučíme a my pokračujeme na pobyt.
V týdnu proběhne s obchodem očekávaný telefonát a jelikož se nemůžeme z časových důvodů dohodnout na vyzvednutí.. Prostě v sobotu nám motorku dovezli domů.Radost byla veliká.Baterie nová motorka odzkoušena vše funguje jak má.Tak probíhala moje koupě.

• Korsika

Korsika 2023 Je 10. červen,den našeho odjezdu na Korsiku. Letos vyrážíme na větším motocyklu Honda Goldwing 1500 z roku 1994.Obří kufry se nám daří lehce zaplnit.A jelikož jsem zjistil,že víko horního kufru není úplně

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.12.2023
    Uskutečněno: 10.06.2023
  • Doplněk

Sezóna 2023 je na začátku a nějaký ten praktický doplněk by se hodil...V předešlém deníku jsem začal vyrábět opěrku a nedávno jsem ji dokončil a vyzkoušel na společném výletě. Jak se dalo očekávat horší je nalézání a slé

Vloženo: 02.04.2023
    Uskutečněno: 02.04.2023
  • Servis

Jelikož venku padá sníh pustil jsem se do nějakého servisu.Jen v bodech: 1. Nakoupený nový kontrakt sprej a následně vyčištění všech elektrických spojů a kostření všeho. 2. Něco navíc se pozapojovalo přesněji co

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.12.2022