Honda CRF 300L (2022)

Vlastník Marty_G
Vloženo 7.7.2022
Aktualizováno 7.6.2023

Vloženo: 07.10.2022, Uskutečněno: 06.10.2022, Stav tachometru: 1250 km, Zhlédnuto: 62x

MICHELIN TRACKER - předek a zadek 90 ne 80
pruběžné pocity:
rozdíl veliký v bahnitých cestách, mnohem větší pocit jistoty než origo, vjel jsem i na divokou kross trať a bylo hodně mokro a zdolal jsem ji, ale MX guma to není.
na asfaltu také není problém, hučí víc než origo, klouzání nějak nepociťuji, jezdím pomaleji na šluntech na mokrým asfaltu. Cena také není strašná teď uvidíme životnost. Zadek 90 výška se mi líbí více a tím že mám sekundár 13/42 tak je řetěz o článek delší a zadní kolo dále a je místu kyvky

vzal jsem motorku na trať a bylo dost bahno, s pneu to šlo dobře, jen pak mýt :D

stnd (29) napsal 07.10.2022 v 20:27

Ty sem taky objednal tak jsem moc zvědav na zkušenosti. BTW kam máš nabaleno?

1 reakce

Marty_G
Marty_G 18.10.2022 v 12:40

uvidíš s pneu, ja ježdění okolo komína a na mokré období mi přijdou OK, jde i o výkon motorky a jak vydrží tím špunty, crf300 není motka na motohodiny a tak výkon tomu odpovídá, kam mám zabaleno :) chtěl jsem TCT v září ale pracovně to neklaplo, ale klapne příště, hlavně změna koncepce nebudu tahat na Balkán ST XT1200Z na TET atd, ale chci začít cestovat na lehké motorce. Tak asi tak :)

• DB killer na motorku

prej ten vejfuk řve, říkají kamarádi, ale neřve ;-) , tak jsem nakopil co bylo na Ali a z vejvuku jsen na vstupu dostal náhodou tu redukci a už byla práce pro karbofrézku a sestavička je na světě :D, zvuk dám do zvuku m

• výmena oleje - 1800 km

výměna oleje mne dost přkvapila kvalita oleje po cca 1800km ( na garančkce se v cca 1000 měni olej) Tak teď moc nevím co myslí že jeden olej na 12tis km nebo jak je to v návodu, je pravda že na čtvrt plynu nejezdím :

Typ: Údržba
  • polepy - Alixpress

jelikož jsem už dost sedřel polepy a něco odlítalo při mytí tak jsem zkusil polepy z Ali abych neplatil dopravu atd z bikerzbits tam jsou samo lepší.