Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Vloženo: 28.08.2022, Uskutečněno: 12.08.2022, Stav tachometru: 2652 km, Zhlédnuto: 12x

Víkendové svezení po severu Čech na dvou strojích, děti na táboře. Ceklem spontální podnik. V pátek po práci do sedel a odpolední káva v Žatci na náměstí. Byli jsme překvapeni, jak je tam v odpoledním podvečeru pusto a kolik je tam vlastně neobylených domů. Potom přes Most do Braňan, kde jsme měli ubytování v místním statku. Koňácký dvůr, kde jsme se ubytovali se nám moc nezamlouval a tak jsme jezdili až do tmy po okolí a užívali si zdejší krajinu plnou kopců a uměle vytvořených jezer. Druhý den ráno jsme chtěli jet na přehradu Fláje, ale pokazilo se počasí a tak jsme se vydali na západ, kde byla obloha jasnější. Při průjezdu Chomutovem jseme si všimli obrovských paneláků, které jsme jeli omrknout zblízka. Jde o tři experimentální stavby domů keré mají 18 poschodí, stojí na pilotech a každý ze 340ti bytů je řešen jako mezonetový. V přízemí jednoho z nich je za recepcí malá expozice věnovaná projektu, který neměl v tehdejším Československu obdoby. Za Chomutovem jsem nastoupali do hor a projeli přes park větrných elektráren až na hráz přehrady Přísečnice. Tam odtud nás ale vyprovodíl déšť a tak jsme mazali přes Vejprty a Boží dar honem dolů. V Jáchymově jsme z toho mraku konečně vyjeli a ve Varech nás přivítalo dokonce sluníčko. Po obědě na závodišti jsme dojeli podél Ohře za sestřenkou, kde se opeklo maso a dlouho do noci klábosilo. V neděli ráno nás cesta vedla mimo hlavní tahy přes Andělskou horu, Žlutice a Manětín k domovu. Krásný svezení to bylo. Po cestě jsem ztratil půlku sklíčka z brzdové svítilny. Je tam opravdické sklo a né žádný plast. Ještě že jsem měl doma jedno navíc.

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023