Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 16.5.2024

Vloženo: 27.07.2022, Uskutečněno: 26.07.2022, Stav tachometru: 50791 km, Zhlédnuto: 9x

Tak mám týden dovolené a říkám si jak ho využiju ?! Počasí ráno vypadá nic moc, a tak původní plán jet do Příbrami padá. Nakonec jsem se po obědě rozhodl, že pojedu. Na zítřek mám domluvený servis. Budou dělat ventily na 50 000 km. Volám teda do Yamahy jestli to můžu přivézt až ráno, že to dnes nestihnu. Bylo mi řečeno, že by bylo lepší to přivézt už večer, aby to pořádně vychladlo. Že to prý chladne 3 až 4 hodiny a potřebují se na to ráno vrhnout. Logicky. Tak že měním plán a vyrážím na Ještěd. Je to kousek, brzy budu zpátky a stihnu to ještě hodit do servisu. Lepší než sedět doma. Beru to zadem na Český Dub. V Mohelnici je stále objížďka. Už asi rok. Objízdná trasa je testem zručnosti jízdy na motorce. To není silnice, ale tankodrom. No nic, zdárně překonávám a jedu dál. V Českém Dubu semafor a u něj silničáři strouhající silnici. U semaforu jsem na prvním místě, ti přede mnou již odjeli v předchozím intervalu zelené. Tak že to není tak, že bych předjížděl. Tak tak stojím a koukám jak silničář šteluje frézovací stroj a najednou vidím jak přímo na silnici kudy mám projíždět pásem posílá pořádnou dávku nastrouhaného asfaltu. Si říkám, to si dělá pr... ?! No nic. opět jízda zručnosti a se staženou prdelí jestli si neustelu. Beztak to udělal schválně, aby měl zábavu. Projedu Dub a mířím si to k Ještědu. Cestou jak sotupám začínám cítit zápach kouře, který je všudepřítomný a po vyjetí do výšky s výhledem do okolní krajiny je vidět jak se celý kraj halí do bílého závoje dýmu z hořícího Českosaského Švýcarska. Říkal jsem si proč jedu sem, budu celý smrdět jak špekáček, ale jedu dál. Těšil jsem se jak se mrknu z Ještědu. Bohužel na Ještěd vedou jen dvě cesty. Ta z Liberce a ta z opačné strany po které jedu já. Jenže silničáři se rozhodli silnici opravovat nebo co, a tak je od 7.30 do 17.00 uzavřená a v sobotu dopoledne pro provoz též. Neudělám nic. Do Liberce se mi jet nechce, otáčím to a vracím se do Oseščné, kde si dávám alespoň zmrzlinu. Kavárna vypadá dobře, ale obsluha nic moc. Kdybych si neřekl, že něco chci, asi bych tam stál ješt dnes ? Pokračuju směr Hamr, Mimoň a směřuju cestu domů. Za Mimoní opět v Ralsku objížďka. Tak se cestou podívám i na koupaliště v Bělé pod Bezdězem, a pak už směr Boleslav klidnější trasou okolo Jizery přes Bakov nad Jizerou odevzdat motorku do servisu ať se nemusím vracet, svlíkat a zase se oblíkat. Tak že za mě tak trochu zbytečný výlet. No, taková krátká odpolední projžďka.

Konečné km: 50 791 km
Ujeté km: 125,8 km
Kumulativní km: 3 449 km

kpt_šnek (5) napsal 27.07.2022 v 20:11

za špekáčky jsme i my co jsme seděli v Praze v práci.

• Už je to, lásko, rally vážně poslední

Jak jsme se minulý týden s prodejcem nedohodli na ceně, tak tentokrát už jsem jel se záměrem tam motorku opravdu nechat. Jednání s prodejcem bylo rychlé, na mě až moc, ale já to nedělám každý druhý den, tak že v tom nemá

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • Cesta do bazaru a zase zpět

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem baza

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024