Suzuki GS 500E (1999)

Vlastník Želva_2
Vloženo 1.2.2009
Aktualizováno 26.1.2010

Vloženo: 18.05.2009, Uskutečněno: 17.05.2009, Zhlédnuto: 6x

V neděli jsem vyrazil do Litoměřic na výstavu Tempo 2009, která se konala 3 dny, začala již v pátek. Nicméně právě v neděli tam byl motosraz a vyjížďka. Počasí nám opět přálo, dokonce až moc. Na můj vkus bylo dost teplo. Zúčastnilo se cca 500 motorek nejrůznějších značek a modelů. Vyjížďka z areálu litoměřic. výstaviště Zahrada Čech po okolí měřila asi 50 km a proběhla v pohodě. Doprovázeli nás 2 motopolicisté na svých nových služebních mašinách. Takže na všech křižovatkách jsme měli vždy přednost. Po prohlédnutí mnoha strojů a ochutnání něčeho na zub jsem se vydal dom, ještě na skok kouknul do Malé pevnosti v Terezíně, kde se snad někdy během dne konala tryzna či vzpomínka za umučené vězně v koncentráku. Kvůli tomu taky pořadatelé změnili trasu vyjížďky, která původně vedla přes Terezín. Takhle jsme se mu vyhli, čili jsem tam jel pak sólo. No a na zpáteční cestě jsem to vzal trochu oklikou, abych nejel stejnou trasu dvakrát. Celkem vč. té 50-tikilometrové vyjížďky jsem ujel bez dvouset metrů 240 km.

• V sobotu na výročí osvobození a konce 2. sv.v. jsem vyrazil po stopách vyjíždky, jež se konala od 10.00 z Železného Brodu. Tu jsem bohužel kvůli alkoholovému opojení z předcházejícího večera nestihl, takže jsem se vydal

Vloženo: 18.05.2009
    Uskutečněno: 09.05.2009
  • Projížďka na Vrátenskou horu přes zámek Lobeč plus zastávka v Bezdědicích, kde jsem očumoval areál bývalého tábora, na kterém jsem v dětství asi třikrát od LIAZu (kde pracoval táta) vždy na 14 dní byl. Jo ta nostalgie...

Vloženo: 18.05.2009
    Uskutečněno: 13.04.2009
  • Malý výlet do Kopidlna a okolí, Sobotky - zámek Humprecht, na hrad Kost a do Drhlen (známá rekreční chatová oblast, kemp, jezero/tybník?). Pak přes obec Srbsko a Prachovské skály v okolí a hurá směrem domů. Počasí opět p

Vloženo: 12.04.2009
    Uskutečněno: 09.04.2009