Triumph Tiger 1200 XC (2019)

Vlastník Hvitserk
Vloženo 28.8.2019
Aktualizováno 28.8.2019

Výjezd na Dyleň

Vloženo: 11.05.2020, Uskutečněno: 08.05.2020, Stav tachometru: 13277 km, Zhlédnuto: 23x

Na státní svátek 8.5. 2020 jsme se se švagrem a kamarádem dohodli na vyjížďce po západních čechách, aby jsme kamarádovi ukázali, jak jsou ty Západní Čechy krásný. Vyrazili jsme směrem na Tachov a přes Broumov jsme se dostali až do lesů okolo vrchu Dyleň. Projeli jsme super rozpadajícími se asfaltkami, které tu zbyly po pohraniční stráži i nezpevněnými cestami a všichni jsme si to skvěle užili. Radost mi zhatila jen malá trampota s píchlou, už dost ojetou, přední pneumatikou, kterou jsme na cestě opravili a pokračovali do Mariánských Lázní na kafe a dofoukat kolo. Tam se ukázalo, že hned vedle velké, opravené díry, je ještě jedna menší a my měli strach, aby jsme další snahou ji opravit, gumu úplně nezničili. To nám naši vyjížďku malinko zkrátilo, protože jsme se raději rozhodli jet rovnou domů. I když jsme tedy nenajeli kvanta kilometrů, skvěle jsme si to všichni užili. Díky kluci.

P.S.: Další zápis v deníku bude o přezutí pneumatik a já doufám, že na mých oblíbených, už objednaných, Pirelli Scorpion Trail II bude Tiger sedět jako na kolejích. Z výroby obouvané Metzeler Tourance mi nějak nesedly.

Wurst (12) napsal 11.05.2020 v 13:11

Pecka to byla, švagříčku!