Moto Guzzi Breva 750 (2006)

Vlastník Rudnicek
Vloženo 2.3.2020
Aktualizováno 2.3.2020

Vloženo: 02.03.2020, Uskutečněno: 02.03.2020, Stav tachometru: 31 km, Zhlédnuto: 28x

Za měsíc jsem stihl najezdit rovných 1000 km. A protože jsem šťoura , který potřebuje vědět na čem jezdí, pak jsem rozebral, co se dalo... Loupající se vidle dostala nový lak a popraskaná gufera vyměněna za nová. Když už jsem je měl dole, tak i nový tlumičový olej.
Celou "trojnáplň" (motor, převodovka, rozvodovka) a když už se v tom vrtám, tak i novou brzdovku. Vzduchový filtr byl trochu boj, jen stačí nespěchat. Intervaly tedy vynulovány.
Zadní pneumatika byla už na minimu a přední trošku jako pila. Tam nebylo o čem přemýšlet. Obě nové. Jsem zvědav na chování na nových gumách.
Vyměnit svíčky a seřídit ventily je zábava na pár minut. Stejně jednoduchý princip jako na feldě (Favoritu nebo Š120 chcete-li).
Snad největší "vopruz" bylo leštění svodů od modré. Nebýt flekaté, tak bych se na to vyprdl. Nevím, co to je na nich za chrom, ale jedno koleno mě stálo hodinu a půl tvrdé práce. Nejlépe šel kompenzátor. Ten byl hotov za 10 minut.

Teď už jen čekám na trošku hezké počasí, kdy jí vytáhnu ze sklepa a zase to spolu rozjedeme.

liň (9) napsal 02.04.2020 v 16:09

jeké jsou vůle ventilů , nikde jsem se k tomu nedostal díky

• A je doma...

Trošku nervózní cesta domů. Je to +/- 21 let od mé nehody na motorce a já opět pokouším svého anděla strážného. Sedím na své vysněné motorce a vezu si jí domů. Nemám strach, jen respekt. Ale je na mě hodná a zvykám si ry

Typ: Koupě
    Vloženo: 02.03.2020