Suzuki GS 500E (2002)

Vlastník Allesio
Vloženo 23.10.2008
Aktualizováno 15.1.2010

Vloženo: 11.05.2009, Uskutečněno: 08.05.2009, Stav tachometru: 24160 km, Zhlédnuto: 9x

Tak dneska státní svátek a k tomu na teploměru přes 20°C, azurová obloha, program byl jasný... S velkou bandou motorkářů jsem vyrazil směr Hradec, Jaroměř a dál do Krkonoš. Po cestě jsme přibírali stále další účastníky zájezdu, až se počítadlo zastavilo na osmi kusech motocyklů a deseti členech. Po vcelku rozbité a frekventované státovce jsme se dostali do Trutnova, kde nastalo doplňování žaludků a to jak našich, tak těch kovových... Po obídku jsme zamířili do Jánských Lázní. Původní plán zněl vyjet lanovkou na Černou Horu, ale většině se nechtělo, takže jsme pokračovali dál. Přes Hostninné vedla cesta k vodní nádrži Les Království, kde jsme chvíli pokoukali a pokračovali až do Hořic. V Hořicích si zájemci párkrát obkroužili tamní okruh a pak už jsme se začali pomalu rozdělovat. Někdo pokračoval dál na Jičín, my jeli zpět směr Hradec Králové. Cestou nás ještě chytnul májový deštík, takže o zábavu při čištění motorky bylo postaráno.

• Zlatý český ručičky

Tak jsem se byl podívat, jak holka dopadla a nemohl uvěřit vlastním očím. Když porovnám tu hromádku neštěstí a nynější podobu, je potřeba novému majiteli složit velkou poklonu. Tak tedy hodně dalších spokojených kilometr

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.05.2010
    Uskutečněno: 08.05.2010
  • Slečna žije dál!

Tak GS-ko prodáno sympatickýmu chlapíkovi z nedalekého okolí. Moc se těším, jak to holce bude v novým kabátku slušet...

Typ: Prodej
    Vloženo: 17.01.2010
    Uskutečněno: 30.10.2009
  • Tak jsme dojeli...

Ve čtvrtek odpoledne si to šinu za kámošem do Slatiňan, ale už jsem bohužel nedorazil. Před Chrudimí si chlapík v autě nevšiml, že předjíždím a začal předjíždět taky. Už s tím nejspíš nešlo nic moc dělat, tak jsem se pod

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.07.2009