Benelli TRK 502 (2018)

Vlastník Acides
Vloženo 15.8.2018
Aktualizováno 24.5.2019

Vloženo: 07.10.2018, Uskutečněno: 07.10.2018, Stav tachometru: 3200 km, Zhlédnuto: 9x

Tak přidám nějaké zkušenosti. Dolil jsem nemrz. kapalinu a brzdovku. Bylo potřeba dotáhnout uchopení řidítek. Při 3200km jsem zjistil nepříjemnou vůli v řidítkách, kdy se hýbají nahoru a dolů v silentblocích. No tak jsem je sundal dolů a zjistil, že tam jsou čtyři, dva na každé straně nahoře a dole. Je to takovej gumovej kónus, jenže z čínského materiálu, guma je měkká a tak se samozřejmě vykvrdlala. Řešení bude, že si zkusím nechat u někoho vyrobit náhradu z teflonu. Údajně to má být kvůli vibracím, ale abych to měnil každých pár měsíců to ne. Dál lehce profukuje spona na výfuku a samozřejmě se ozývají nové zvuky, kvičení z přední části motorky (již popsané mnoha uživately). Jezdil jsem na GS1200 z roku 2017 a z motorky se za jízdy linou podobné zvuky, takže neřeším. Potřebuji ještě koupit vyšší plexi, protože tady mi to vítr hází přímo pod kšilt (existje tmavá varianta cca 1600Kč nebo GIVI za 2000Kč. Celkově super jezdění :) těším se na každou další jízdu

Mojmír366 (-8) napsal 13.01.2019 v 09:50

Zatím mě nic takovýho nepotkalo po 7000 Km.

fatman (32) napsal 10.10.2018 v 17:19

A vo tom to je !
Hlavně, že přináší radost!

• Nové fotografie

Přidal jsem nové fotografie z podzimu. Přes zimu jsem si zakoupil černočervené stavitelné páčky, plech na ochranu kompletního spodku motorky, velké plexi GIVI (již na fotkách), mřížku chladiče v černé barvě kovovou

Vloženo: 21.02.2019
    Uskutečněno: 21.02.2019