Aprilia Pegaso 650 (1993)

Vlastník GeorgeFR
Vloženo 12.4.2018
Aktualizováno 12.4.2018

Vloženo: 11.05.2018, Uskutečněno: 10.05.2018, Stav tachometru: 69820 km, Zhlédnuto: 21x

Výměna svíčky - byla povolená a šla vyšroubovat rukou. Hodně černá.Po projetí nemám opcit, že by zmizelo pocukávání, asi bude potřeba udělat karbce. Ale určitě je hladší chod, tišší.
Jo to spojkový lanko... řekl bych že bude už dost vytahaný, podle toho kam už je otočená ta packa v motoru. Nechce se jí ale mrše ven, možná nějaký opatrný stahovák.
Kontrola benzinových hadic, obě budou chtít vyměnit. Od rezervy ke kohoutu 7*13 31cm
Stejně tak potřebuje vyměnit olejová hadice co jde na síto. Objednává se 2m kus a vyjde z ní i na tu další. Původně to bylo AP8144016, nahrazená 2R000278
Daný Oxford šroubky s průchodkama (well nuts) do kapotáže, teď už je většina průchodek nových/slušných. Šroubů bylo osm, kolem světla jsou tři pod sebou a jeden dole, na plynové straně nahrazen původním, musel jsem ho dát na horní pozici v krytce chladiče, kam se starý nedal narvat kvůli odlišné šířce materiálu (kompenzace zakřivení)
Jakžtakž jsem dal do kupy drátky od senzoru hladového oka co mě minule zradily a spojení prostřík kontakťákem.
Spojkovej kabel jsem přitáh stahovačkou lehce na volno zprava packy chladiče
Ten drát od hladovýho oka jsem protáhl mezi hadicema benzínu

• Řeším kudy vést spojku (a kam hadičku ventilace z expan

Zjistil jsem že bowden spojky byl skřípnutej nádrží k držáku chladiče,tak jsem ho posunul doprava. Novější modely tam maj očko, které ho přidržuje, tady o tom ani v manuálu nic nepíšou, přijde mi že je tam ted moc voln

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.04.2018