Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 14.10.2017
Aktualizováno 13.8.2020

Vloženo: 09.11.2017, Uskutečněno: 09.11.2017, Stav tachometru: 28700 km, Zhlédnuto: 34x

Dnes jsem převzal drobka ze servisu Honda Denár v Mladé Boleslavi. Motocykl na začátku absolvoval první dvě servisní prohlídky 1000 a 12000 km v autorizovaném servisu Honda, pak již jen v Motospeedu oleje a filtr. Motorka měla 28700 km a nebyla na servisu 24000 km, kdy se měli poprvé kontrolovat ventily. Také vůbec původní majitel nezajel na svolávací akci Hondy na kardany u VFR 1200 F. Jako první úkol po důkladné očistě bylo absolvování servisu 24000 km a výměna kardanu. Přestože motocykl měl nové olejové náplně, dohodl jsem se v Denáru, že provedou bez ohledu stavu výměnu všech provozních kapalin, spojková, brzdová, chladicí kapalina, motorový olej s filtrem, olej v kardanu a vzduchový filtr. Všechny kapaliny pak byly použity od výrobce Fuchs příslušné specifikace dané výrobcem. Dealer provedl kompletní servis 24000 km, na motocyklu nebyly zjištěny žádné závady, stroj ve výborné kondici. Kardan v rámci záruky vyměněn, dále na mé přání mi objednali a dodali slídové pouzdro na doklady pro uložení pod sedačku a zadní díl blatníku, co nese poznávací značku. Původní majitel tento kus napůl amputoval a značka s nosnou tabulkou se klepala jak sulc. Už je to v originálním stavu. Provedl jsem také první dizajnovou úpravu spočívající ve změně barvy podsedlových plastů dle vzoru modelů ročníku 2014 a výš. Původně jsem chtěl nechat tyto dva plasty přestříkat, ale lakýra nebyl schopen přesně trefit barvu. Rozhodl jsem se pro dodání originálu z Japonska. Díly došly, namontovány a já jsem nadšený. Mám nyní i ve stříbrné barvě, mohu tedy dle nálady přehazovat. Co dál, no kompletní rozborka, očista složení, opatření originálního hlavního stojanu a zadního blatníčku na kyvnou vidlici a jako poslední laděný výfuk DAM. Doufám, že se vše podaří do nové sezóny dát do kupy.

JirkaCL (10) napsal 09.11.2017 v 18:45

Alpy ne,ale Dolomity,ty jo Vypadá to pěkně takhle barevně sladěný

DejvGSR (52) napsal 09.11.2017 v 18:23

Mílo, čím nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic. Letos v červnu jel Jirka ještě asi s dvěma klukama. Mrkni na jeho profil, má tam první záznam v deníku. //www.motorkar...tail&ddid=66365. Sám si navrhl trasu, kde přespat a podobně. Příští rok chce opakovat, takže můžeme jet všici.

Milanek13 (48) napsal 09.11.2017 v 18:19

Tak doufám ,že mě vezmeš s sebou

DejvGSR (52) napsal 09.11.2017 v 17:46

Ahoj Milane, však už s tím také počítám, a v Čechách objet nějaké pevnosti.

Milanek13 (48) napsal 09.11.2017 v 17:33

Máš to moc pěkné .
S tímhle strojem to bude chtít příští rok minimálně Alpy.

• Prodej

Dnes jsem prodal své vymazlené VFR, cena byla taková, že jsem to prostě musel udělat.No život jde dál. Tak ať novému majiteli dlouho a dobře slouží, musím přiznat, že to byla opravdu dobrá motorka a bohužel se už takové

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.08.2020
    Uskutečněno: 13.08.2020
  • Triumph Tiger 1200 Alpine Edition

Vyzkoušel jsem BMW R 1250 GS, novou Hondu 1100 Afriku a teď konečně přišla řada na Tigera 1200 v edici Alpine. Dojel jsem do DK moto Praha na svém VFR a v deset hodin jsem přebíral Tigera. Krátká instruktáž a hurá na výl

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.08.2020
    Uskutečněno: 07.08.2020
  • Podvečerní Chřibská

Tento týden jsem měl dovolenou. V devět ráno jsem vyrazil na kolo a přijel dom po druhé odpolední, na tachometru přesně 100 km a 762 nastoupaných metrů při průměrné rychlosti 23 km/hod. No co budu povídat, utahaný jak ko

Vloženo: 25.07.2020
    Uskutečněno: 22.07.2020