Suzuki VX 800 (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 13.9.2016
Aktualizováno 1.5.2020

Vloženo: 14.09.2017, Uskutečněno: 23.08.2017, Zhlédnuto: 42x

Letos mi na motocestování nezbývá moc času a když už tak jen cesty kolem komína, občas nějaký "offík", nebo někam na skok za kámoši.Kdo se rád vydává na moto do přírody a myslím opravdu jen tak na volno a mimo silnici, by si měl zajet i na Valašsko, stačí se dívat kolem sebe a s endurem není problém dostat se kamkoliv Někdy to chce jen popustit uzdu fantazii a jde to.Ráno jsem s kamarádem Slávkem vyjel od nás za deštivě chladnějšího počasí.Nikdo by ani nemohl tušit jak se nám výlet vyvede a že i Oskar nám bude svítit a hřát .Sem tam nás sice v lesích potrápily vyvrácené stromy,po nedávné vichřici ale dokud to šlo zdolat jelo se a nakonec pěkných 284km

-Jandys- (16) napsal 15.09.2017 v 19:31

owenovic : bylo parádně, fakt se nám to vydařilo, zpočátku jsme byli i čistí ale ke konci už ani ne a v některých místech by si libovali hroši

-Jandys- (16) napsal 15.09.2017 v 19:28

Nazdar Elvisi, pleteš si jablka s hruškama,jaképak cendura To jsou motorky pro bábovky,tohle jsou pravé legendy a Dakarovky!!! Na to pozor ,to jsem strašně háklivý když tohle někdo napíše Ale jinak,špatně jsem to dal,mělo to být v deníku BIGa né tu a taky jak koukám chybí dost fotek

elvis78 (140) napsal 15.09.2017 v 18:36

Tý jo,
pěkný Pěkný cendura a kopečky, to mám rád. Asi bych to cenduro taky měl někdy vyzkoušet...

Mann (1532) napsal 14.09.2017 v 21:30

Podle fotek to tak sice nevypadá, ale byl to "výživný" výlet Dokonce s nasměrováním dědy - starousedlíka "Počkajte ogaři, já sa posadím henkaj na slunéčko a všecko vám vysvětlím. Vy možete ostať ve stínu" Ani jsem netušil jak to bude po tak dlouhém půstu FAJNOVÉ

owenovic (12) napsal 14.09.2017 v 20:34

Tak jsem se těšil na tento deník a dočkal jsem se . Supr Hoši

Jardas444 (10) napsal 14.09.2017 v 17:41

Koukám,že Sláva už skočil do KTMky .Courat se jen tak je super jak v terénu,tak i na okr.silničkách.Hezké fotky kámo

• Test Suzuki SV 650 abs

Dostal jsem emailem zprávu o akci s možností svézt se a vyzkoušet Suzuki SV650 abs a nemohl jsem to jen tak vynechat, moto bylo už domluvené, počasí suprové.SV je fakt parádní, starší verze jsem znal a zvědavost mi nedal

Vloženo: 05.06.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • Kolem i za komínem

Byl krásný den, teplo a volno po práci.Nic nebránilo na hezkou projížďku s ViXi a cesta byla vlastně bez směru a cíle.Nejdřív přes Opavu, dotankovat a pak se rozhodnu honilo se mi hlavou.No a nápad i cesta přišla vlastně

Vloženo: 05.06.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017
  • Nová šťáva,údržba a STK

Nastal opět termín pro výměnu náplní, takže do motoru klasika Motul 10w40 5100 :-DD Kontrola svící a vzduch.filtrů,ty mají ještě na výměnu čas, výměna obou pneu dosluhující letité Metzelery nahradily nové a slušivé Pirel

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.05.2017