Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník Dablicek200Mph
Vloženo 15.7.2013
Aktualizováno 7.10.2017

Vloženo: 24.08.2017, Uskutečněno: 23.08.2017, Stav tachometru: 43853 km, Zhlédnuto: 38x

Tak, paráda.
Ráno konečně přezuto na čerstvý Racetecy RR a hurá do Brna na večerní.
Bereme dvě jízdy v šest a sedm. Všechno šlape jak hodinky, první jízda celkem paráda, podaří se nám tam poslat slušných 11 kol a dostat se na 2:25 vysokých. Cíl dostat se pod 2:25 už tam skoro je, takže u mě vládne celkem spokojenost.

Druhá jízda pro nás bohužel končí ve čtvrtém kole. Tentokrát vyrážíme ostřeji a co nejdřív úplně do předu. Podaří se nám stlačit čas o hodně malý kousíček níž. Následující kolo začínáme ještě krapet přitápět, všichni za náma a dráha volná.
Zkoušíme pomaličku posouvat brzdné body a vypadá to hodně nadějně. Až do doby, než se dostaneme do esíčka na eFku.
Nejspíš přehlížím žlutou vlajku a posílám tu svoji rozvášněnou holku na plno na výjezd.
Slunko, slunko a zase slunko, vidím totální hovno a najednou se pár metrů přede mnou objevuje na zemi žluté S1000RR - do hajzlu, tak tohle nestihnu.
Dělám co můžu abych se vyhnul a trefuji ho na hranu zadní kola.
Kopačka jak sviň a už plachtím asi kilem 1,5 m nad asfaltem. Celkem fajnový saltíčko. Motka bohužel můj grif opakuje...

Paráda, Báwo z toho vychazí z minimem škod a my jsme na hadry.

Tak tohle už zpravovat nebudu, zvlášť, když jsem se s ní chtěl letos loučit.

Lepší smrt si nemohla přát, přesně při tom, co měla ráda. Odešla z tohohle světa se ctí a s vědomím, že dala na prdel dvěma zbrusu novým ZX-10R, co se dost snažily.
(No co, musím se trocha poplácat po rameni).

Best lap - 2:25.840

Diegow (4) napsal 05.09.2017 v 17:38

nevypadá zas tak dobitě , to opravdu nestojí za opravu ?

kubus182 (6) napsal 26.08.2017 v 17:22

A co jsem ti rikal na Kocande, odpolední jsou na picu sviti do ksichtu slunko Jediné stesti ze jsi nepojel muj cas Co budes kupovat, kdyz nechces opravovat?

Dablicek200Mph (299) napsal 25.08.2017 v 22:16

Ona je právě hezká pořád. I zničená.

elvis78 (140) napsal 25.08.2017 v 11:52

Sranda se občas nevyplácí Jinak Aprilka byla moc hezká, než jsi ji zničil
Mě se stalo něco podobnýho ale v autě. Naštěstí auto salto nedělalo. Jen skončilo ve strouze,půjčený spojler jsem už nemusel vracet, stálo mě to dveře apřední zadní blatník. Jednalo se o škodu 100 na rychlostce...

• Bouře v akci

Stromy se lámaly a krajem se rozléhalo úkrutné hřmění...

Vloženo: 08.07.2017
    Uskutečněno: 06.07.2017
  • Zimní dovolená po čtvrté

Nemá cenu dál čekat na prosluněné dny. Zima je tady. Amy dostane k Ježíškovy asi nejvíc dárku, ze všech členů rodiny. :-) Zbývá mi totiž ještě jedna sezóna a budu muset splnit slib, co jsem jí před dvěma roky dal. R

Typ: Dovolená
    Vloženo: 31.10.2016
    Uskutečněno: 30.10.2016
  • Ještěd bejby

Víkendový výlet s Rokoušem a Petřičákem mě nějak rozmlsal. A jelikož se s námi před dvěma týdny počasí nemazlilo, můj rekordní nájezd bohužel našim útokům nepodlehl. :´-( Musel jsem se hecnout, něco na závěr sezóny. :!

Vloženo: 01.10.2016
    Uskutečněno: 01.10.2016