Jawa 350/640 (1995)

Vlastník MZ250
Vloženo 31.7.2017
Aktualizováno 3.8.2017

Výlet po středočeském kraji.

Vloženo: 31.07.2017, Uskutečněno: 29.07.2017, Stav tachometru: 13685 km, Zhlédnuto: 17x

Děti jsou na táboře a tak je potřeba něco podniknout. Po několika výletech po okolí jsem zvolil výlet z Varů přes Chýši, Žihli, Kralovice, Rakovník, Křivoklát, Beroun s první zastávkou ve Svatém Janu pod skalou. Pokoukání, focení a jedeme dál směr lom Amerika. U lomu lidí jak v mraveništi a tak fotíme a jedeme dál směr Jílové u Prahy. Při jízdě směr Davle míjíme restauraci Fregata, kde natáčel Polreich a tak otáčím a jdeme na gáblík. Během oběda telefonujeme do Jílového, kde žena má příbuzné, ale nikdo není doma (měla to být přepadovka). No nic, pokračujeme do Jílového a pak dál do Prahy. Původně jsme chtěli jet do Kerska do hájenky na večeři a pak pokračovat do Mělníka do kempu, ale během oběda jsem ještě zjistil, že na nás nemají místo v bungalovech (chtěli jsme přespat a ráno v klidu pokračovat) a tak změna plánu. Nebude to výlet dvoudenní, ale jen jednodenní. V Praze se domlouváme, že se pojedeme podívat na Říp a tak mažeme po dálnici 105 - 120 bez sebemenšího zaváhání. Přijíždíme pod Říp a já zjišťuji, že se mi nechce nahoru a tak na louce vedle vesnice ležíme a kocháme se výhledem na kopec. Po asi hoďce a půl zvedáme kotvy a valíme přes Litoměřice, Lovosice do Mostu. Tam musím udělat přestávku, protože máme už pěkně rozsekaný prdele. Z Mostu doskočíme do Chomutova - tam opět přestávka z důvodu bolesti, ta je ještě u odbočky na Horní hrad a pak přes Ostrov domů. Z motorky slézáme s rozsekanýma prdkama, ale s pocitem, že jsme se krásně projeli. Najeto 500km.