Suzuki DR 650 (1996)

Vlastník OLLDR
Vloženo 2.3.2017
Aktualizováno 29.3.2020

Rozborka po výletu

Vloženo: 11.05.2017, Uskutečněno: 05.05.2017, Stav tachometru: 67000 km, Zhlédnuto: 13x

Tak sme se byli s přítelkyní projet po českých krásách a při krásném odpoledni sme se vraceli domu na čím dál tím víc vibrujícím kozlovi,tak sem se pustil do rozborky kde je chybka,měl jsem podezření na vytahaný řetízek vyvažováku ale co jsem objevil to mi vyrazilo dech .
Rozdělal sem levé víko motoru a ejhle nějaký kusy pěkně opracovanýho kovu na mě koukaj tak se nelenoval vzal baterku a ejhle ono na mě kouká ložisko na klice a kuličky rozházený jak na náměstí :D ,takže super a jak to vidím tak půlit motor. takže mám motor na dvě půlky a doufám ž ho taky někdy složim :D . Na ukázku dávám fotku toho ložiska , asi někdo nasadil blbě řetízek vyvažováku a ten si už nevyvažoval. Držte mi palce at to jezdí :D -

• Doktor po 10ti

Tak mám s doktorem už namotano +10 takže je na čase udělat zhodnocení,předělal sem řidítka,vyšší Plexi,i olej ve vidlici sem zbastlil ? motorka bez výhrad jezdí a mě neskutečně baví ten zvuk kladiva co vrni pod zadkem v

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.10.2020