Suzuki AN 400 Burgman (2008)

Vlastník zizour
Vloženo 1.2.2016
Aktualizováno 17.3.2021

Vloženo: 19.03.2017, Uskutečněno: 19.03.2017, Stav tachometru: 40000 km, Zhlédnuto: 12x, Firma: FIRMA:Scootland (Brno-Tuřany)

Tento rok plánuji Rakousko vč. GG, Slovenské Tatry, Jeseníky atd. Podobně jako minulý rok nechci nechat nic náhodě a měním i když by to ještě nějaký ten km ujelo. Ale v sezóně jsou servisy plné, takže jistota je jistota.
Provedeno:
Nová spojka a zvon od MALOSSI
Přední tlumiče kompletní repase (gufera, kroužky, olej)
Nové ložisko v krku řízení
Nové gufera kolem zadní řemenice
motor olej + filtr + M1
Vzduchový filtr
Svíčka Iridium

zizour (12) napsal 03.06.2017 v 22:39

Pro sebe si zapisuju olej: Mobil 1 peak life 5w-50, koupen na oleje.cz za 315,- kč

KAREL_PLAY3 (34) napsal 27.04.2017 v 16:41

Tak to je pohodová cena za tu spojku, případně i za zvon

Ještě jsem nezjišťoval na kolik by to vyšlo mě, ale snad to nebude nějaká pálka, to bych se na to vyprdnul. Jojo, taky doufám, že ty velký investice už končí i u mě, protože jsem do pana Mopadžiho dal víc, než jsem byl kdy ochotný dát. Ale nelituju, to rozhodně ne, je to radost, koníček. Takže bych rád (pro klid duše a prevenci) pořídil tu zmiňovanou spojku, nový silentblok motoru, nový ložiska krku řízení a koketuju i s myšlenkou na sportovní variátor od Malossi nebo Polini...

Při dobrý konstelaci hvězd nebo jen při chvilkovým "zatmění mysli" během zimy, možná zkusím doplnit stroj i o tuhle potvůrku z Itálie https://www.gpr-motorcycle-exhausts.co.uk/shop/scooter/malaguti-scooter-exhaust/view-all/MALAGUTI-madison-250-exhaust---piaggio-engine-sp a víc už do něho "rvát" nebudu ani omylem, bohatě stačilo. Potom už jenom jezdit, kochat se, jezdit, užívat si, jezdit a dělat pravidelný udržovací servisy

zizour (12) napsal 23.04.2017 v 19:30

Koupil jsem ho levně a spojku jsem koupil z 2 ruky za 1500,-. Kolem 105km/hod to vibrovalo jako sviňa. Bylo to od spojky, která má nové obložení, ale nikdo mi to nedokázal vyvážit, takže jsem šel raději do nového. S velkými investicemi už je snad konec. Každopádně motroka je dražší než auto, s tím se musíme smířit. Hlavně Suzuki. Ještě sháním zadní brzdič, protože má dost velkou vůli.

KAREL_PLAY3 (34) napsal 18.04.2017 v 20:12

Koukám, že do předsezónního servisu "cpeme" podobný částky...jen nevím zda se tomu víru v peněžence smát nebo nad tím ronit slzy

Jinak taky dumám nad výměnou spojky i nad variátorem Malossi, tak uvidím co nakonec vydumám. Teď, když nám na jihu zase sněží, tak mám na přemýšlení ještě nějaký ten čas. Tak ať Burgman jezdí jako z praku a dělá majiteli jenom radost. Užívejte si bezvadnou sezónu

zizour (12) napsal 19.03.2017 v 19:06

Taky pozdravuj doma. Bydlení je samo na prvním místě. My už máme děti větší a bydlení vyřešené i když hytotéku budu platit ještě 10 let. Tento rok oba kluci vyletí z hnízda, takže po 25 letech bude čas a peníze na nějaké zážitky. Příští rok bude dceři 16, takže jí koupím 125 a budem jezdit všichni. Hrozně ji to baví.

zizour (12) napsal 19.03.2017 v 18:59

Máš pravdu. Pokud to chce mít člověj v cajku, tak to sežere strašný prachy. Spojka a zvon 6000,- ložisko krku 1500,- vidle 3000,-. Takže tato sezóna mě vyjde na 15 tis a to jsem ještě nevyjel.

Spojka dělala hrozný kravál, nedokázal jsem na to přijít a opravit.Ani servisáci nepřišli na to čím to bylo. Podle mě tam bylo nalepené nové obložení, které nazabíralo celou plochou - to bylo vidět, ale hlavně to nebylo vyvážené, sjeté jehlové ložisko a kdo ví co ještě.
Ložisko v krku začínalo "držet stopu" sice jen lehce, ale chtěl jsem udělat vidle a když už to bylo odkapotovaný a vidle dole, tak šlo hned.

Na motorce nechci šetřit, někdy i málo pomůže k tomu se nezabít.
Nechci ho hned tak prodat, takže si to odjezdím

tomcruise77 (10) napsal 19.03.2017 v 18:39

Ty tu mašinu budeš mít jako novou. Tak držím palce a užij si sezonu. Já teď řeším bydlení.
Pozdravuj Lucku.

• Hrátky se světlem - noční video

Noční video, kde je vidět hlavně zadní laser. https://youtu.be/ZUFSzHv889o

Vloženo: 27.05.2019
    Uskutečněno: 27.05.2019
  • Tuning - hrádky se světlem

Začalo to již dříve nespokojeností se svícením pouze jednoho světlometu. Pokračovalo osvětlením kufru a nyní to pokračuje touto parádou. Bude se hodit v mlze a dešti a taky na srazech.https://youtu.be/MwztcLuBFB8 Někte

Vloženo: 11.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019
  • Tuning - vyhřívané sedadlo

Vyhřívání koupeno na Ali. Výkon je 20/40W. Max odběr je 3A. Vyhřívání je určeno do auta, takže topí obě podušky zároveň. Na 1 jsou zapojeny do série a na 2 paralelně pomocí relátka. Vypínač jsem dal na levou ruku mezi ob

Vloženo: 11.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019