Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník Emmette
Vloženo 21.6.2015
Aktualizováno 14.4.2016

Jižní Čechy a 860 km v sedle

Vloženo: 08.09.2016, Uskutečněno: 06.09.2016, Stav tachometru: 47037 km, Zhlédnuto: 14x

S bratrancem (litrový V-Strom) jsme se sebrali a vyrazili Do Jižních Čech. Nakoupili jsme Interkomy F5MC - super věc! A náš cíl jsme vytyčili v Horní Radouni u Jindřichova Hradce, dále Jindřichův Hradec, České Budějovice, zámek Hluboká, zámek Červená Lhota, A pak postupně zpět na sever - Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Kolín, Mělník, Česká Lípa, Děčín

Celkem najeto 860 km

Závady nás nepostihly žádné a to jsme dohromady najeli bezmála 400 km na mokrých vozovkách. Pravda nebylo ideální počasí, ale zážitek to byl.

Malou závadu jsem přece jen měl, ulomil jsem si zadní blinkr. Svlékla se mi integrovaná pláštěnka při vyšší rychlosti,než bylo doporučeno od výrobce batohu.

V JH jsem potkal ochotný servis, který mi zapůjčil blinkr ze své motorky, a který jsem mu odeslal zpátky po příjezdu do DC.

Interkom, který jsem poprvé použil, byl vážně super, jen škoda, že nelze spárovat hudba během aktivního kanálu interkomu Můžete buď sdílet hudbu, nebo mít aktivní interkom obojí nejde. Ale výdrž baterie je fenomenální, kvalita zvuku je vysoká.

Mám celkem starou motorku, které od předchozího majitele chyběl servis. Snažím se ji dopřávat všeho dostatek, zakládám si na čistotě a funkčnosti všech komponentů. Přiznávám, že motorka si zažila tak trochu peklo, přeci jen elektrické rozvody už si něco prožily, ale motorka mě po celou cestu v ničem nezklamala. Chtěl bych říct, že po motorové stránce je to velmi spolehlivý stroj,kterej má opravdu koule! A co se týče italského zpracování, klobouk dolu, vše v pořádku.

Po příjezdu domu, jsme moto rozebral a dělám si malou revizi, a samozřejmě čištění. Za pár dní ten průběh dopíši do deníku, mám teď málo času kvůli nadcházející brigádě.

Tak těpéro

• Povýletní údržba

Dlouho jsem se odmlcel, jednak protoze nemuzu stahnout fotky do PC, a druhak - je zima a mam zazimovano. :-DD Chtel bych navazat na posledni zapis do meho denicku |-) a to tak, ze jsem prakticky hned po prijezdu, a

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.02.2017
    Uskutečněno: 26.02.2017
  • Tréning

Takže, minulý rok jsme sem házel i výlety, letos to docela flákám a házím sem jen údržbu :-D Aby nevznikla fáma, že je Raptor poruchový, nebo nespolehlivý, musím podotknout, že jezdím po všech čertech :-D O čem se

Vloženo: 13.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • Vyteklý benzín 2

Tak po několika měsících parádního lítání, mám opakující se nedostatek. Již na začátku sezóny mě potrápil vyteklý benzín do válce. Po 14denní práci a brigádě jsem se neskutečně těšil na motorku. Takže natěšenej letím do

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.07.2016